کد خبر: ۷۰۹۹۳۵۷
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی هما خبرداد؛

جمشیدی گفت: شرکت هواپیمایی هما ۷۵ هزار و ۸۴۰ صندلی برای ایام اربعین و انتقال زائران به نجف در نظر گرفته است.

جا‌به‌جایی بیش از ۷۵ هزار زائر توسط خطوط هوایی در اربعینبه گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، عباس جمشیدی معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی هما درباره خدمات دهی این شرکت در ایام اربعین گفت: در این ایام شرکت هواپیمایی هما، تعداد ۱۳۷ پرواز از تهران به نجف و بلعکس، از کرمانشاه به نجف و بالعکس و ایلام به نجف و بالعکس، مسافران را جابجا خواهند کرد و در مجموع ۷۵ هزار و ۸۴۰ صندلی برای این ایام در نظر گرفته شده است.

او درباره قیمت‌های بلیط هواپیما گفت: قیمت‌های تاریخ ۲۰ الی ۳۰ مهر ماه که برای اربعین اختصاص دارد بر اساس مصوبه، تفکیک شده است. در مسیر تهران به نجف و بلعکس و تمام شهر‌ها به جز مشهد، هر پرواز یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعلام شده که در مجموع هر رفت و برگشت هوایی دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود. مسیر پروازی مشهد به نجف و بلعکس هر یک به مبلغ یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

جمشیدی بیان کرد: برای تسهیل در سفر، کسانی که در مسیر کرمانشاه و ایلام به نجف قرار دارند، نرخ‌های موجود را از نرخ‌های مصوب کاهش پیدا کرده و هر فرد فقط ۷۵۰ هزار تومان برای بلیط هواپیما پرداخت خواهد کرد.

او با بیا اینکه در مسیر تهران به نجف، از پنج شنبه بخش زیادی از پرواز‌ها روی سیستم قرار می‌گیرد تا به صورت اینترنتی بلیط خریداری شود، گفت: از سه روز قبل، مسیر کرمانشاه و ایلام به نجف و بلعکس، دسترسی به فروش اینترنتی ایجاد شده و فقط دفاتر ایران ایر، بلیط این مسیر‌ها را به فروش می‌رساندند؛ البته از امروز، آژانس‌های هواپیمایی بیشتری بلیط‌های این مسیر را به فروش خواهند رساند.

معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی هما درباره گزارش گران فروشی و دیگر تخلفات گفت: مردم می‌توانند از طریق سازمان تعزیرات و هواپیمای کشوری، گزارشات تخلفات را ارائه دهند، اما به دلیل آنکه این بلیط‌ها در دفاتر شرکت‌های هواپیمایی هما به فروش می‌رسد، نظارت مستقیم بر آن‌ها وجود دارد.

انتهای پیام/

آمار جابجایی زائرین اربعین با هواپیما

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر