کد خبر: ۷۰۹۹۶۰۲
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان‌های ساحلی و همچنین سوال نمایندگان از وزیر کشور بخشی از دستور کارهای صحن علنی مجلس در هفته آینده است.

بررسی لایحه ساماندهی پسماند‌ها در جلسه علنی هفته آینده/ وزیر کشور به ۲ سوال ملی نمایندگان پاسخ می‌دهدبه گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  دستور کارهای هفته آینده مجلس شورای اسلامی که در روزهای یکشنبه و دوشنبه (۲۱ و ۲۲ مهر) در ۲ نوبت صبح و عصر در جلسه علنی خواهد داشت منتشر شد.

بر همین اساس، طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و همچنین لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان‌های ساحلی و کلانشهرها با مشارکت بخش غیردولتی بخشی از این دستور کارهاست.

لایحه نحوه استفاده نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی صندوق مکانیزه فروش و طرح یک فوریتی تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه‌دیدگان ناشی از آن که هر دوی این موارد اعاده شده از شورای نگهبان است در دستور کار پارلمان قرار دارد.


بیشتر بخوانید: هر تهرانی سالانه چه قدر پسماند تولید می‌کند؟


لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۶ قانون مبارزه با پولشویی که با درخواست دولت با اولویت در دستور کار قرار گرفته است و همچنین رد طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۲۰۶ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از دیگر موضوعات در دستور کار نمایندگان است.

سوال همایون یوسفی نماینده اهواز و سمیه محمودی نماینده شهرضا از عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور هم در روز دوشنبه ۲۲ مهر مطرح خواهد شد.

انتخاب یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به انتخاب مجمع نمایندگان استان به عنوان ناظر در شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی استان هم در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر