کد خبر: ۷۰۹۹۶۱۲
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام گفت: آرامش و امنیت در مرز مهران برقرار است.

برقراری امنیت و آرامش در مرز مهران

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،عبدالوهاب بخشنده معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام گفت: به همت همه نیرو‌های نظامی، انتظامی و دستگاه قضایی خوشبختانه امنیت و آرامش در مرز مهران برقرار است و در چند سال گذشته که مراسم بزرگ اربعین برگزار شده هیچ مشکل خاصی در مرز مهران به وجود نیامده است.

او افزود: با تمام تلاش‌های صورت گرفته، ولی باز هم مشکلاتی وجود دارد که باید رفع شود که مهمترین آن‌ها مربوط به راه‌های مواصلاتی است که متاسفانه هنوز هم بعد از چند سال پابرجاست.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام ادامه داد: ما باید مطالبه‌گر باشیم و از ظرفیت‌هایی که قانون در اختیار ما قرار داده استفاده کنیم، ولی برخورد قضایی باید در مرحله آخر صورت گیرد و بهترین کار اتخاذ تمهیدات لازم در راستای پیشگیری از وقوع جرم و تخلفات است.

او بیان کرد: همه ادارات و دستگاه‌های مسوول باید در این ایام به وظایف خود به نحو احسنت عمل کنند.

بخشنده تصریح کرد: باید با کسانی که با حمل مواد مخدر هم برای خود مشکل به وجود می‌آورند و هم به حیثیت کشور خدشه وارد می‌کنند برخورد شود.

او خاطرنشان کرد: همچنین نیرو‌های انتظامی و دستگاه قضایی باید جهت شناسایی سارقانی که از تمام نقاط کشور به قصد سرقت به مهران سفر می‌کنند اقدام و به شدت با آنان برخورد کنند.

بخشنده یادآور شد: در پایانه مسافری مهران یک شعبه ویژه با حضور بازرس، دادیار و پزشکی قانونی جهت تسریع در روند دادرسی دایر شده است.

انتهای پیام/غ

امنیت و آرامش در مرز مهران برقرار است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر