کد خبر: ۷۱۰۰۷۵۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
کد خبر : ۷۱۰۰۷۵۴

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: تابستان امسال سه میلیون و ۵۲ هزار و ۸۶۲ مسافر با ۲۳۴ هزار و ۲۸۸ سرویس شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری برون شهری از پایانه‌های پنجگانه شهر اصفهان جابجا شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،عباس محبوبی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: تابستان امسال سه میلیون و ۵۲ هزار و ۸۶۲ مسافر با ۲۳۴ هزار و ۲۸۸ سرویس شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری برون شهری از پایانه‌های پنجگانه شهر اصفهان جابجا شدند.

عباس محبوبی افزود: تابستان امسال سهم ورود مسافر به پایانه‌های پنجگانه شهر اصفهان یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر و خروج مسافر از پایانه‌ها یک میلیون و ۶۰۲ هزار و ۸۹۲ نفر بود.

او زمینه اسکان مسافران را در دو هتل در پایانه کاوه و صفه فراهم دانست و افزود: در این بازه زمانی در هتل‌های کاوه و صفه شش هزار و ۲۵ مسافر اسکان داده شدند و از خدمات آن‌ها استفاده کردند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان، بازسازی و تعمیرات آبسردکن‌های نصب شده در سالن‌های انتظار مسافر، تعمیرات آبنماها، گل‌کاری در محوطه پایانه‌ها و کاشت گل‌های آپارتمانی در داخل سالن‌های مسافر، رنگ آمیزی جدول‌ها و نرده‌ها و صندلی‌های سالن انتظار، خرید و نصب دیزل ژنراتور برق در پایانه مسافربری کاوه و جی برای جلوگیری از قطعی برق این پایانه ها، سرویس پله‌های برقی و تعمیرات و بازسازی قسمت‌هایی از هتل‌های کاوه و صفه را از جمله فعالیت‌های این سازمان برای رفاه مسافران بیان کرد.

عباس محبوبی افزود: به روز رسانی سامانه سنا سفر (نمایشگر اطلاعات سفر) که این سامانه برای نخستین بار در کشور و در پایانه‌های مسافربری راه‌اندازی شده تا از سردرگمی مسافر هنگام ورود به پایانه مسافربری جلوگیری کند، نظارت دقیق و مداوم مامور بهداشت سازمان از غرفه‌های اغذیه‌فروشی مستقر در پایانه، برگزاری جلسه با عوامل نیروی انتظامی و شرکت‌های مسافربری جهت همکاری‌های لازم در خصوص برقراری امنیت محیط پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان از دیگر اقدامات این سازمان در تابستان است.

انتهای پیام/م

 

خدمت رسانی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان به مسافران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر