کد خبر: ۷۱۰۱۳۲۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صدور ۸۴۴ مجوز بهره برداری از طرح‌های کشاورزی در استان همدان خبر داد.

صدور ۸۴۴ مجوز بهره برداری از طرح‌های کشاورزی در استان همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، علی اصغر نقی ئی، مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: در ۶ ماهه اول سال جاری حدود ۸۴۴ مجوز بهره برداری از طرح‌های مختلف کشاورزی به ارزش ۲ هزار و ۱۹۴ میلیارد ریال به همت سازمان جهاد کشاورزی همدان صادر شده است.

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان اضافه کرد: مجموع این طرح‌ها زمینه اشتغال یک هزار و ۴۰۹ نفر را فراهم کرده است.

نقی ئی در ادامه گفت: در بخش‌های مختلف کشاورزی به خصوص صنایع تبدیلی، دامپروری، پرورش ماهی و کشت‌های گلخانه‌ای شاهد افزایش تقاضای سرمایه گذاری هستیم به نحوی که در حال حاضر برای بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان تقاضای سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف کشاورزی پروانه تاسیس صادر شده است.

او گفت: بر اساس پیش بینی این طرح‌ها تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهند رسید.

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان افزود: میزان تسهیلات بانکی جذب شده از منابع بودجه سال ۹۷ تا کنون ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال بوده است.

نقی ئی تاکید کرد: به سرمایه گذاران بخش کشاورزی اطمینان می‌دهیم سرمایه گذاری در این بخش دارای توجیه کامل اقتصادی، فنی و مالی است و سازمان جهاد کشاورزی استان همدان نیز در طول این مسیر با تمامی امکانات پشتیبان آن‌ها است و می‌توانند با خیالی آسوده در این بخش سرمایه گذاری کنند.

انتهای پیام/ د 

مجوز بهره برداری از حدود ۸۴۴ طرح‌ کشاورزی به ارزش بیش از  ۲ هزار میلیارد ریال

منبع: مهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر