کد خبر: ۷۱۰۱۴۸۷
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خبرداد؛

سیدحسن میرعماد گفت: طرح نظام مدیریت استعداد به‌صورت پایلوت در جهاد کشاورزی سمنان اجرایی می‌شود.

اجرایی شدن طرح نظام مدیریت استعداد در سمنان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، سیدحسن میرعماد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه این طرح بین سازمان امور اداری و استخدامی و وزارت جهاد کشاورزی به‌صورت مشترک اجرا می‌شود، گفت: اجرای این طرح در راستای بند ۲ سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغیه مقام معظم رهبری درباره عدالت محوری، ارتقای منابع انسانی، دانش گرایی و شایسته‌سالاری است.

او با بیان اینکه پروژه مدیریت استعداد‌ها در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان برای نخستین بار در کشور به‌صورت پایلوت اجرا می‌شود، افزود: در این طرح قرار است افراد مستعد شناسایی‌شده و در کارکنان مستعد برای تصدی مشاغل کلیدی در آینده آمادگی ایجاد شود.

میرعماد تسهیل فرآیند ارتقا شغلی کارکنان، فراهم کردن بستر ارزش‌آفرینی افراد مستعد و ایجاد پویایی در ساختار نیروی انسانی سازمان را از دیگر دستاورد‌های اجرای طرح نظام مدیریت استعداد عنوان کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان به تعریفی از کارکنان مستعد نیز اشاره کرد و گفت: کارکنان مستعد کسانی هستند که در دستگاه‌های اجرایی دارای عملکرد بالاتر از حد انتظار در شغل فعلی خود بوده و از قابلیت بالایی برای تصدی شغل‌های بالاتر در دستگاه اجرایی نیز برخوردار باشند.

او با بیان اینکه فراخوان حضور کارکنان مستعد برای حضور در پروژه ملی مدیریت استعداد‌ها منتشر و در اختیار کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان قرار داده شده است، گفت: تاکنون ۱۲۰ نفر از کارکنان واجد شرایط متقاضی شرکت در فراخوان هستند.

میرعماد به برخی از شاخص‌های کارکنان برای حضور در این پروژه ملی اشاره کرد و گفت: دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس، دارا بودن حداقل چهار سال تجربه در دستگاه اجرایی، داشتن حداکثر ۲۰ سال سابقه خدمت برای لیسانسه‌ها و حداکثر ۲۵ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس و بالاتر برخی از شاخص‌هاست.

انتهای پیام/ح

نقش اساسی اجرای طرح نظام مدیریت استعداد در توسعه و تشکیل سرمایه انسانی آینده

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر