کد خبر: ۷۱۰۱۶۴۰
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
کد خبر : ۷۱۰۱۶۴۰
گروه : همدان » همدان

موکب رسانه‌ای صدا و سیمای مرکز همدان در کربلای معلی برپا شده و تا پایان مراسم اربعین به برنامه سازان، خبرنگاران و زوار اربعین خدمات رسانه‌ای می‌دهد.

زائران اربعین از موکب رسانه‌ای صدا و سیمای همدان در کربلا خدمات فنی دریافت کنندبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، مهدی دهقان نیری، مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان از برپایی موکب رسانه‌ای صدا و سیما در کربلای معلی خبر داد و گفت: برای دومین سال پیاپی، این موکب رسانه‌ای در کربلای معلی برپا می‌شود و گروهی از همکاران زبده فنی و پشتیبانی صدا و تصویر مرکز همدان با حضور در این ایستگاه رسانه ای، نیاز‌های فنی و برنامه سازی اصحاب رسانه را در پوشش مراسم باشکوه پیاده روی چندین میلیونی اربعین، برآورده می‌کنند.

او به اهمیت پوشش تصویری خیل خادمان، عاشقان و شیفتگان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین اشاره کرد و افزود: امسال، راهپیمایی اربعین شور و حال ویژه‌ای دارد و نباید فرصت به تصویر کشیدن دلدادگی‌های این خیل بین المللی عاشق را از دست داد.

دهقان نیری با تاکید بر اینکه دنیا می‌داند که اربعین، فراتر از یک فرهنگ است، ابراز داشت: اربعین نخ تسبیح اتحاد و همدلی مسلمانان از اقصی نقاط دنیاست که در کربلای معلی به هم گره می‌خورد و اربعین، به تنهایی در برابر تمام توطئه‌های توطئه گران ایستاده است و هیچ قدرتی نمی‌تواند در برابر این سیل خروشان، ایستادگی کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان، برپایی این موکب را نوعی خلاقیت در ارائه خدمات تخصصی به زائران دانست و ابراز امیدواری کرد در سال آینده حضور رسانه‌ای صدا و سیما ویژه‌تر و با ارائه خدمات گسترده‌تر انجام شود.

مهدی دهقان نیری اضافه کرد: سه نوبت ارتباط زنده تصویری و دو نوبت ارتباط زنده رادیویی با صدا و سیمای مرکز همدان، مستندسازی و عکاسی از همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی، ارائه خدمات فرهنگی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اهدای بسته‌های فرهنگی، ارائه اینترنت پرسرعت، تعمیرات دوربین تصویربرداری و گوشی تلفن همراه، تهیه گزارش رادیویی و تلویزیونی از دیگر موکب‌های استان در کربلای معلی و ... گوشه‌ای از خدمات این موکب رسانه‌ای است که از ۱۷ تا ۲۸ مهرماه با نام موکب امام خامنه‌ای در جوار خیمه گاه کربلای معلی در خیابان شهدا، مستقر شده است.

پوشش تصویری زنده مناسب و ایجاد یک پایگاه تخصصی از دیگر اهداف برپایی این موکب ارزشمند در ایام اربعین سید وسالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) است که با تلاش یک گروه تخصصی ۹ نفره از فنی‌ترین عوامل سازمانی برای به تصویر کشیدن گوشه‌ای از بزرگترین همایش پیاده روی مذهبی و اعتقادی دنیای اسلام در جهان همه همت خود را بکار گرفته اند.

انتهای پیام/ د 

فعالیت موکب رسانه ای صدا و سیمای همدان در کربلا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر