کد خبر: ۷۱۰۱۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

زمانیان گفت: ۲۴۰۰ مددجوی تحت حمایت برای حضور در پیاده روی اربعین ثبت نام کرده‌اند.

ثبت نام۲۴۰۰ مددجو تهرانی برای شرکت در پیاده روی اربعینبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین زمانیان معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه با همراهی و مساعدت خیران، مددجویان در پیاده روی اربعین شرکت می‌کنند، گفت: استقبال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران برای حضور در پیاده روی اربعین چشمگیر بوده است.

وی ادامه داد: ۲۴۰۰ مددجوی تحت حمایت برای حضور در پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند که نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران همچنین از اعزام مددجویان تحت حمایت در شش ماه نخست سال سال جاری به عتبات عالیات خبر داد و افزود: در شش ماه گذشته ۱۷۶ مددجو به سفر زیارتی عتبات عالیات مشرف شده اند.


بیشتر بخوانید: آخرین آمار از ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح


زمانیان خاطر نشان کرد: این مددجویان با کمک خیران و در قالب شوق زیارت به این سفر معنوی مشرف شدند.

وی به طرح شوق زیارت اشاره کرد و گفت: شوق زیارت یکی از طرح‌های کمیته امداد است که خیران و افرادی که تمایل دارند می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب ۸۸۸۸ بانک ملی ایران با کد شبا IR۵۹۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۰۲۳۸۰۲۳۸۰۰۳، مراجعه به آدرس shogheziarat.ir و یا محل‌های مشخص شده در وب سایت پرداخت کنند.

زمانیان تصریح کرد: کمک‌های غیر نقدی شامل محل اسکان، پذیرایی و حمل و نقل زائران است که خیران می‌توانند با پر کردن فرم‌های مربوطه نحوه همکاری خود را مشخص که در اولین فرصت با متقاضیان تماس گرفته می‌شود.

انتهای پیام/

مشارکت ۱۰۰ درصدی مددجویان کمیته امداد در راهپیمایی اربعین امسال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر