کد خبر: ۷۱۰۱۷۶۵
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام خبر داد؛

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: کمیته امداد این استان همانند سالهای گذشته خدمات گوناگونی را در مرز مهران و دیگر مناطق این استان به زائران اربعین ارائه می دهد.

خدمات کمیته امداد استان ایلام به زائران اربعین حسینی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،ضیاء رضایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان ایلام گفت: موکب‌های خدمت رسانی این نهاد به زائران اربعین علاوه بر مرز مهران در شهرستان‌های ایلام، ایوان، دهلران و چرداول نیز استقرار یافته که از طریق این موکب‌ها خدمات گوناگونی را از جمله توزیغ غذا و میان وعده، آب و سایر اقلام به زائران ارائه می‌دهند.

او ادامه داد: کمیته امداد در کنار این خدمات با راه اندازی پایگاه‌های جمع آوری صدقات همانند سال‌های گذشته نسبت به جمع آوری صدقات زائران اربعین در مرز مهران اقدام خواهد کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: این اکیپ‌ها از پل زائر در خروجی شهر مهران تا پایانه مرزی مستقر شده و تا پایان مراسم اربعین نسبت به جمع آوری صدقات زائران اربعین اقدام خواهند کرد.

رضایی با عنوان اینکه زائران اربعین سال گذشته نیز در مدت حضور خود در مرز مهران و گذر از این مرز بیش از ۵۵۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند تصریح کرد: امسال با توجه به حضور گسترده‌تر زائران اربعین پیش بینی می‌شود مبالغ صدقاتی که جمع آوری می‌شود افزایش چشم گیری نسبت به سال گذشته داشته باشد.

او با بیان اینکه تعداد زیادی از کارکنان این نهاد در امر خدمت رسانی به زائران اربعین بسیج شده اند تصریح کرد: پارکینک، ساختمان‌های اداری و اقامتی این نهاد در شهرستان مهران همانند سال‌های گذشته نیز روزانه پذیرای زائران اربعین از استان‌های مختلف کشور خواهد بود.

انتهای پیام/غ

خدمات کمیته امداد به زائران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر