کد خبر: ۷۱۰۱۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

در نشست مشترک هیأت رئیسه دانشگاه امیرکبیر با هیات رئیسه دانشگاه تفرش تفاهم‌نامه همکاری بین این دو دانشگاه امضا شد.

امضا تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تفرشبه گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، نشست مشترک هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هیأت رئیسه دانشگاه تفرش برگزار شد.
 
حمیدرضا صبا رئیس دانشگاه تفرش هدف از برگزاری این نشست را استفاده بهینه از توانمندی‌ها و پتانسیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همکاری‌های علمی به منظور بهره‌مندی طرفین از ظرفیت‌ها و امکانات آموزشی، پژوهشی و زیرساختی یکدیگر عنوان کرد.

او با بیان اینکه استان مرکزی به عنوان استان صنعتی از پتانسیل‌های مناسبی برای ارتباط با صنعت برخوردار می‌باشد افزود: دانشگاه تفرش از آمادگی لازم برای انعقاد طرح‌های پژوهشی مشترک با دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای ارتباط با صنایع استان را دارد.

احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نیز در این نشست گفت: دانشگاه تفرش بعد از استقلال از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.

او افزود: دانشگاه صنعتی امیرکبیر آماده همکاری‌های مختلف در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی با دانشگاه تفرش و استفاده از توانایی یکدیگر در قالب پروژه‌ها و مقالات مشترک می‌باشد.

معتمدی همکاری اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تفرش بر اساس آیین نامه استاد همکارپژوهشی، همکاری‌های مشترک در زمینه استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و ارائه و چاپ مقالات را از مهمترین بستر‌های همکاری‌های بین دو دانشگاه عنوان کرد.


پاسخ به سوالات دانشجویی را اینجا بخوانید
در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری‌های مشترک علمی و پژوهشی بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تفرش امضا شد و رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ابر رایانه دانشگاه، موزه طبیعت، علوم و فناوری، کتابخانه مرکزی، خوابگاه‌های دانشجویی، امکانات و تجهیزات پژوهشی آزمایشگاه‌های انرژی نو، نانوسیال، تحقیقاتی مقاومت مصالح، آب، الکتروریسی، برق فشارقوی، ماشین‌های الکتریکی، کنترل صنعتی، الکترونیک صنعتی، CNC، محیط زیست ۱ از سری آزمایشگاه‌های مرکزی دانشگاه تفرش بازدید کردند.

انتهای پیام/

نشست مشترک هیات رئیسه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هیات رئیسه دانشگاه تفرش برگزار شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر