کد خبر: ۷۱۰۲۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری یکی از سارقان طلا‌های پیرزنی خبر داد که با ورود به عنف و تهدید با سلاح سرد، طلا‌های پیرزنی را سرقت کرده بودند.

زورگیری از پیرزن و سرقت جواهرتش پس از تهدید با سلاح سرد/ هر سه متهم بازداشت شدندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم بیان داشت: طی تماس تلفنی تعدادی از همسایه‌های پیرزنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، وقوع یک فقره درگیری بین پیر زنی با مرد جوانی در ساختمان مسکونی‌ای در محدوده کلانتری ۱۷۰ کهریزک اعلام شد و ماموران در اسرع وقت، به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی اظهار کرد: پس از حضور ماموران در محل، جوانی ۲۵ ساله را مشاهده شد که از پنجره ساختمان به پایین پرید و بعد از آن، ۲ نفر دیگر هم از در ساختمان خارج شدند که با اقدام سریع ماموران یکی از متهمان دستگیر، ولی ۲ متهم دیگر که تعدادی ابزار و ادواتی را به زمین پرتاب می‌کردند از محل گریختند.

این مقام انتظامی گفت: با حضور ماموران در محل، پیر زنی به ماموران مراجعه و اظهار داشت: در داخل منزلم در حال استراحت بودم که ۳ جوان با شکستن پنجره پشتی وارد ساختمان شدند و از من خواستند که کلیه طلا و جواهراتم را به آن‌ها بدهم، ولی در ابتدا مقاومت کردم، ولی سارقان با تهدید سلاح سرد کلیه طلا و جواهراتم را سرقت و از محل گریختند.


بیشتر بخوانید: اخاذی از همکاران به بهانه پرداخت وام قرض الحسنه


وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی طلا‌های سرقتی ۷۰ میلیون تومان می‌باشد، ادامه داد: با تماس به موقع شهروندان با ماموران پلیس و همچنین حضور سریع و به موقع ماموران این کلانتری در محل، یکی از متهمان دستگیر شد و دستگیری ۲ متهم دیگر در دستور کار قرار دارد.

کلانتر محله کهریزک با بیان اینکه در بازرسی از متهم طلا‌های سرقتی کشف شد، گفت: با تنظیم صورتجلسه‌ای اموال سرقتی تحویل پیر زن شد.

این مقام انتظامی در انتها گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر مورد مشکوک یا هر موضوعی که نیاز به حضور پلیس دارد سریعا با شماره ۱۱۰ سامانه پلیسی تماس بگیرند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر