کد خبر: ۷۱۰۲۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بروجرد گفت: از هفته گذشته تا کنون ۲۷ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران اربعین حسینی از بروجرد به مرز مهران اعزام شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، امین گودرزی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بروجرد اظهارداشت: برنامه ریزی‌های لازم برای جابجایی زائران اربعین از بروجرد به مرز مهران انجام شده و حدود ۴۴ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران آماده شده است.

او افزود: از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه تعداد ۲۷ دستگاه اتوبوس از بروجرد به مرز مهران اعزام شده و زائران را تا مرز مهران جابجا کرده اند که جابجایی زائران تا بعد از ایام اربعین ادامه دارد.

گودرزی اظهار داشت: از عاشورا تاکنون ۶۴ دستگاه اتوبوس از شهرستان بروجرد به مرز مهران اعزام شده، اما اوج سفر‌ها و جابجایی مسافران کربلا طی هفته جاری است که با برنامه ریزی تلاش می‌شود تا بهترین خدمات به زائران ارائه شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بروجرد با اشاره به این که برای بازگشت زائران از مرز مهران، ۳۹ اتوبوس از بروجرد به اندیشمک اعزام می‌شود، بیان کرد: امسال در طرحی که اجرا می‌شود قرار است همه اتوبوس‌ها در چند شهر برای بازگشت زائران مستقر شوند تا زائران برای بازگشت مشکلی نداشته باشند که تعدادی از اتوبوس‌ها در مسیر اندیمشک - مهران و تعدادی هم از اندیمشک به استان‌ها و شهر‌های دیگر برای جابجایی زائران اربعین در نظر گرفته شده اندکه در این طرح از بروجرد ۳۹ دستگاه اتوبوس اعزام می‌شود.

او اضافه کرد: نرخ بلیط اتوبوس برای هر مسافر از بروجرد به مرز مهران با اتوبوس وی آی پی هر نفر ۹۰ هزار تومان و اتوبوس معمولی ۶۵ هزار تومان است و هر گونه هزینه بیشتر از این میزان تخلف است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف به سامانه ۱۴۱ اطلاع دهند.

انتهای پیام/م

۲۷ دستگاه اتوبوس از بروجرد برای انتقال زائران اربعین حسینی به مهران اعزام شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر