کد خبر: ۷۱۰۳۰۶۰
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
کد خبر : ۷۱۰۳۰۶۰
گروه : ایلام » ایلام
رئیس پلیس راه ناجا خبر داد؛

رئیس پلیس راه ناجا با اشاره به تردد ۲۰۰ هزار خودرو به شهر مهران، گفت:۳۰ درصد تردد جاده‌ای مربوط به بازگشت زائران به کشور است.

تردد ۲۰۰ هزار خودرو به شهر مهران/ ۳۰ درصد تردد جاده‌ای مربوط به بازگشت زائرانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه ناجا گفت: در طول اجرای ماموریت بزرگ اربعین شاهد خیل عظیمی از هموطنان برای زیارت عتبات عالیات بوده‌ایم.

او با اشاره به اینکه از ابتدای ماه صفر تا کنون حجم زیادی از تردد در پایانه مرزی مهران را شاهد بودیم، افزود: همانند سال‌های گذشته پایانه مرزی مهران بیشترین حجم مراجعه زائران را به خود اختصاص داده است.

سردار حسینی با اشاره به اینکه بیش از ۶۰ درصد تردد‌ها از مرز مهران انجام شده، اظهار کرد: ۷۰ درصد بار ترافیکی جاده ای، مختص به تردد زائران بود که به مرز‌ها مراجعه و۳۰ درصد مربوط به بازگشت زائران به کشور بوده است.

رئیس پلیس راه ناجا با اشاره به تردد ۲۰۰ هزار خودرو به شهر مهران بیان کرد: این پایانه همچنان پرتردد‌ترین مرز در بین مرز‌های چهار گانه است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه انتظار می‌رود از فردا بار سنگین بازگشت زائران به کشور را شاهد باشیم، یادآورشد: در برخی محور‌ها مانند ایلام به مهران و قصرشیرین به سرپل ذهاب محور به صورت یک طرفه و برای سهولت در تخلیه و هدایت بار ترافیکی در بازگشت زائران اعمال و در صورت لزوم اطلاع رسانی خواهد شد.

او اعلام کرد: در چند روز گذشته شاهد وقوع تصادفات زیادی در محور‌های مواصلاتی استان بودیم که علت اصلی این حوادث خستگی، خواب آلودگی و عجله و شتاب بوده است.

رئیس پلیس راه ناجا به زائران توصیه کرد: از عجله و شتاب به شدت پرهیز و با توجه به چندین روز پیاده‌روی و سفر، سعی کنند استراحت کافی را قبل از سفر بازگشت به وطن داشته باشد.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر