کد خبر: ۷۱۰۳۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
کد خبر : ۷۱۰۳۰۹۸
جام جهانی والیبال؛

تیم‌های ملی والیبال ایران و ژاپن در دیدار پایانی روز نهم جام جهانی والیبال از ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش  خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های ملی والیبال ایران و ژاپن امروز در نهمین روز رقابت‌های جام جهانی والیبال که به میزبانی خود ژاپنی‌ها برگزار می‌شود از ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان کولاکوویچ در حالی برای این بازی روانه میدان شدند که با توجه به شکست تیم هایی، چون روسیه و ایتالیا فرصت آن را داشتند که با برد در این بازی به رده پنجم جدول برسند.  

سامورایی‌ها در چند سال گذشته مقابل تیم ملی کشورمان ناموفق بودند و در آخرین رویا رویشان هم برابر کشورمان در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ شکست خورده بودند، آن‌ها تا به اینجای کار بهترین عملکرد را در میان تیم‌های آسیایی داشته اند و با ۶ برد در ۸ بازی در جایگاه چهارم قرار داشتند. تیم کشورمان، اما شرایط متفاوتی را تجربه کرده بود و نوسان زیادی داشت، شاگردان کولاکوویچ تا پیش از این بازی به ۴ برد و ۴ باخت دست یافته بودند.  

تیم ملی والیبال ایران - ژاپن / گزارش لحظه به لحظه ست نخست

ست نخست/ ایران ۱۶ - ژاپن ۲۵ 

عبادی پور، یلی، معروف، فیاضی، حضرت پور، غلامی و مجرد ترکیب آغازی تیم ملی کشورمان در این بازی بودند. سالن مملو از تماشاچی ژاپن تاثیر فوق العاده‌ای در روند ابتدایی این مسابقه داشت، ژاپنی‌ها بازی را خیلی خوب آغاز کردند و نخستین امتیاز را را ضربه سرویس گرفتند در ادامه اشتباه بازیکنان ایران در دریافت و دفاع ۲ امتیاز دیگر برای سامورایی‌ها در پی داشت. پس از آن هم ایکاشیما امتیاز چهارم را به دست آورد و کولاکوویچ که شرایط را مساعد ندید درخواست وقت استراحت داشت.

۷ هزار هوادار ژاپنی شرایط خاصی را به وجود آورده بودند پس از این زمان روی کار فوق العده سعید معروف نخستین امتیاز ایران به دست آمد. پس از آن ایشیکاوا توپ را به بیرون زد و امتیاز دوم برای تیم کشورمان به دست آمد، ولی سرمربی ژاپنی‌ها روی این صحنه که به نظزش مشکوک بود درخواست بازبینی داد که در نهایت امتیاز آن به ایران رسید.

مسعود غلامی سرویس ایران را زد دریافت به سختی انجام شد، اما آن‌ها توانستند امتیاز پنجم را بگیرند. سکیتا پاسور ژاپنی‌ها سرویس خوبی زد عباد پور دریافت خوب و یلی هم ضربه خوبی زد، توپ چند بار به حرکت در آمد و تبدیل به رالی شد که امتیاز آن به ژاپن رسید. سرویس ژاپنی‌ها به بیرون رفت در ادامه هم مجرد دفاع عالی انجام داد تا امتیاز بعدی برای ایران باشد. بازی ۷ - ۴ به سود ژاپنی‌ها پس از آن سرویسی زدند که حضرت پور نتوانست آن را دریافت کند و توپ به بیرون رفت تا امتیاز ۸ برای سامورایی‌ها باشدو ۲ تیم به وقت استراحت بروند. نخستین امتیاز پس از این زمان برای تیم ملی ژاپن به دست آمد. در ادامه یلی توانست پنجمین امتایز مسابقه را بگیرد.

پس از این اتفاق بازی در هر رفت و برگشت برای ۲ تیم امتیاز‌هایی را در پی داشت، اما تیم ملی کشورمان بهتر کار می‌کرد و توانست در چندین صحنه تیم حریف را متوقف کند، نقطه قوت ژاپنی‌ها در این دیدار دریافت و آبشار‌های قدرتیشان بود که بدون دردسر از دفاع ایران رد می‌شد، بازی برای لحظاتی نزدیک شد و اختلاف ۲ تیم به ۳ امتیاز رسید در ادامه، اما سامورایی‌ها چند امتیاز خوب گرفتند تا فاصله زیاد شود. تیم ژاپن در ادامه توانست با ضربه خوب ایشیکاوا امتیاز شانزدهم را بگیرد تا ۲ تیم با نتیجه ۱۶ - ۱۱ به وقت استراحت دوم این ست بروند. پس از وقت استراحت فن دوم امتیاز برای ژاپن بود، ایشیکاوا ستاره سامورایی‌ها در این ست بود او امتیاز دیگری هم گرفت تا شرایط بشسیار سخت شود و فاصله به ۷ امتیاز برسد، کادر فنی پس از این اتفاق درخواست وقت استراحت داشت، زمانی که به کار آمد و باعث شد تا چند امتیازی هم برای تیم ملی کشورمان به دست بیاید.

بازی البته در ادامه برای تیم کشورمان با اشتباه‌های زیادی همراه شد دریافت‌های نه چندان خوب و بی دقتی در بخش‌های از زمین برای ژاپن امتیاز‌های خوبی در پی داشت، پس از این اتفاق‌ها کولاکوویچ تصمیم گرفت یلی را خارج کند و دریافت کننده قدرتی و جو. انی به نام اسفندیار را به زمین بیاورد. البته فاصله ۲ تیم به حدی رسیبده بود که این تغییر هات هم خیلی جواب نداد و در نهایت تیم ملی کشورمان ۲۵ - ۱۶ بازنده این ست شد.  

تیم ملی والیبال ایران ۱ - ژاپن ۳/ شگفتی‌ها کولاکوویچ تکمیل شد

ست دوم /  ایران ۲۸ - ژاپن ۲۶ 

ژاپنی‌ها آغاز کننده ست دوم این مسابقه بودند. آن‌ها سرویس بدی زدند که از زمین به بیرون رفت و امتیاز نخست این ست به تیم ملی کشورمان رسید. غلامی در ادامه سرویس آرامی زد که با دریافت خوب سامورایی‌ها و در ادامه ضربه خوبشان بازی به تساوی در امتیاز یک کشیده شد. پس از آن رالی زیبایی میان دو تیم اتفاق افتاد که در پایان آن ضربه خوب فیاضی دومین امتایز تیم ملی کشورمان را در پی داشت. بازی در ابتدای کار پایاپای دنبال می‌شد سرویس ژاپنی‌ها به بیرون رفت تا ایران ۳ -۲ پیش بیافتد در ادامه هم سرویس فیاضی به تور خورد تا امتیاز برابر ۳ شود. بازیکنان کشورمان در این ست بهتر ظاهر شدند و تسلط بیشتری بر بازی داشتند. سرویس ها‌ی ۲ تیم در ابتدای بازی خوب نبود و هر ۲ تیم امتیاز‌های زیادی را از دست دادند.

اما سرانجام نیشیدا سرویس خوبی زد که داخل زمین کشورمان فرود آمد و امتیاز پنجم به آن‌ها رسید. هواداران پر شور ژاپنی در شهر هیروشیما که بسیار والیبالی است سنگ تمام گذاشته بودند و با کسب هر امتیاز توسط تیمشان سال را تا مرز انفجار پیش می‌بردند. تیم ملی ژاپن سرانجام توانست از تیم کشورمان ۲ امتیاز فاصله بگیرد، اما نمایش خوب بازیکنان کشورمان از جمله عبادی پور فاصله را به حداقل رساند. دریافت ژاپنی‌ها بسیار خوب بود و سرانجام ژاپن ۸ - ۵ پیش افتاد تا ۲ تیم به وقت استراحت نخست بروند. فکوزاوا نخستین سرویس را پس از زمان استراحت نخست زد که امتیاز آن به ایران رسید، در ادامه دفاع قدرتمند ایران یک امتیاز دیگر هم برای تیم کشورمان در پی داشت و بازی ۸ - ۷ شد و فاصله به حداقل رسید در ادامه آبشار اونودرا نتیجه را ۹ -۷ کرد.

پس از آن هم سرویس خوب از ژاپنی‌ها دوباره اختلاف را زیاد کرد و بازی ۱۰ - ۷ به سود این تیم در جریان بود. ضربات خوب ایشیکاوا فاصله را به ۴ امتیاز رساند. در ادامه بازهم رالی زیبایی اتفاق افتاد رالیی که در نهایت توپ ژاپنی‌ها به بیرون رفت و امتایزبه تیم ملی کشورمان رسید. بازی در ادامه نزدیک‌تر شد و حساس‌تر دنبال شد، دریافت‌های خوب ژاپنی‌ها باعث شد شاهد رفت و برگشت‌های زیادی باشیم هنگامی که بازی ۱۲ -۹ به سود ژاپن بود رالی جذاب دیگری اتفاق افتاد که با دریافت و ضربه خوب یلی امتیاز دهم را در پی داشت، زمانی که نتیجه ۱۲ - ۱۰ بود ژانی‌ها درخواست وقت استراحت فنی داشتند. پس از این زمان استراحت بازی کاملا به سود ژاپن دنبال شد، آنالیز آن‌ها به سودشان تمام شد ادامه دفاع و دریافت‌های خوب سامروایی‌ها شرایط بسیار سختی را به وجود آورد و تیم کشورمان ۱۵ - ۱۰ عقب افتاد، در ادامه کولاکوویچ درخواست وقت فنی داشت، زمانی که به کار آمد و بازیکنان کشورمان توانستند چند امتیاز خوب بگیرند و نتیجه ۱۵ - ۱۲ شود، اما سرانجام ژاپن زودتر به امتیاز شانزدهم رسید و ۲ تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. تیم ملی کشورمان پس از زمان فنی دوم روی اشتباه ژاپنی‌ها روی سرویس امتیاز گرفت، درادامه دریافت خوب دیگر و آبشار قدرتی بازی را ۱۷ - ۱۳ به سود ژاپن کرد. دریافت‌های ژاپنی‌ها فوق العاده بود، آن‌ها بازی بسیار زیبایی را رقم زدند که کمتر از این تیم انتظار می‌رفت، سرانجام دفاع خوب تیم ملی کشورمان باعث شد تا امتیاز خوبی برای ایران به دست بیاید. پس از آن بازهم امتیاز برای ژاپن بود.

بازی ۱۹ - ۱۵ به نع ژاپن بود، اما سرویس خوب اسفندیار نتیجه را ۱۹ - ۱۶ کرد، سرمربی ژاپن با این که تیمش پیش بود درخواست وقت استراحت داشت. پس از این وقت استراحت تیم ملی کشورمان سرویس زد و در ادامه با دفاع خوب بازیکنان کشورمان بازی ۱۹ - ۱۷ شد. اسنفدیار به خوبی ضربه می‌زد، اما بازیکنان ژاپن روی یک اتفاق امتیاز ۲۰ را گرفتند تا این روند متوقف شود. یلی در ادامه کار امتیاز ۱۸ را با ابشار درتی که روی پاس سعید معروف بود گرفت. بازی نزدیک و پایاپای بود، آبشار‌های محکمی توسط ژاپنی‌ها زده می‌شد و دفاع مستحکم ایران هم در برخی صخنه‌ها دچار مشکل می‌شد.

در ادامه جواد کریمی به جای معروف وارد زمین شد تا تیم ایران بازی سرعتی به نمایش بگذارد، تیم جوانش و اختلاف هم کمتر شد با این حال تک دفاع ژاپن نتیجه را ۲۲ - ۲۰ کرد. فیاضی امتیاز ۲۱ را گرفت بازی نزدیک و پایاپای بود، کولاکوویچ دست به تعویض‌های مختلفی زد تا حتما برنده این ست باشیم. دفاع خوب بازیکنان ایران نتیجه را در امتایز ۲۳ برابر کرد. نیشیدا امتیاز ۲۴ را گرفت کولاکوویچ پس از آن درخواست وقت استراحت داشت. پس از این رالی زیبایی رخ داد و امتیاز برابر ۲۴ به دست آمد. تا برنده را امتایز ۲۶ مشخص کند. پس از زآن دریافت خوب و ضربه عالی نیشیدا بازی را ۲۵ - ۲۴ به سود ژاپن کرد.

یک اشتباه وحشتناک از ژاپنی‌ها باعث شد تا دوباره بازی در امتیاز ۲۵ برابر شود پس از آن هم امتیاز ۲۶ برای ژاپن بود یلی امتایز ۲۶ را گرفت تا برنده در امتیاز ۲۸ مشخص شود. پس از آن ۲ دفاع و آبشار عالی بازیکنان کشورمان نتیجه را ۲۸ - ۲۶ کرد تا ایران برنده این ست باشد.  

تیم ملی والیبال ایران ۱ - ژاپن ۳/ شگفتی‌ها کولاکوویچ تکمیل شد

ست سوم / ایران ۱۳ - ژاپن ۲۵ 

ست سوم توسط بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان آغاز شد و امتیاز نخست برای تیم ژاپن به دست آمد، در ادامه کار به تساوی کشیده شد، اما بازهم این سامورایی‌ها بودند که امتیاز دوم این ست را گرفتند، پوریا یلی روی پاس خوب فیاضی امتیاز دوم را کسب کرد، بازی نزدیک، هیجانی و جذاب بود. وضعیت دریافت‌ها هم مانند دفاع برای تیمش کشورمان بهتر شده بود. ژاپن در ادامه کار ۴ -۲ پیش افتاد، اما کادر فنی روی امتیاز چهارمی که برای ژاپن بود درخواست بازبینی داشت، بازبینی که در نهایت امتیاز آن به ژاپنی‌ها تعلق گرفت.

رالی خوب پس از این امتایز و ضربه خوب فیاضی فاصله را به حداقل رساند. اما فکوزاوا در ادامه امتیاز پنجم را گرفت، بازی در ادامه به سود تیم ملی ژاپن پیگیری شد و در نهایت تیم ملی والیبال ژاپن زودتر به امتایز هشتم رسید تا ۲ تیم به وقت استراحت فنی نخست در این ست بروند. تیم ملی والیبال ژاپن پس از این وقت استراحت فنی نخستین امتیاز را گرفت، اما اشتباه خود آن‌ها باعث شد تا طلسم امتیاز پنجم برای تیم کشورمان بشکند، پس از آن دو باره اختلاف زیاد شد و بازی ۱۰ - ۵ به سود ژاپن در جریان بود.

دفاع خوب بازیکنان با تجربه کشورمان در ادامه فاصله را کمتر کرد. اما ضربات محکم و  آبشار‌های قدرتی از ژاپنی‌ها تمامی نداشت، فضای سالن ۱۰۰ درصد به سود تیم میزبان بود و همین جو خاصی را به وجود آورده بود، کادر فنی تیم ملی کشورمان پس از این درخواست وقت استراحت فنی داشتند. زیرا بازی ۱۲ - ۶ به سود زاپن در جریان بود و فاصله زیاد شده بود. پس از این زمان سرویس ژاپنی‌ها به بیرون رفت تا امتیاز  هفتم برای تیم ملی کشورمان به دست بیاید، ضربه خوب نیشیدا دوباره اختلاف را به ۶ امتایز رساند. دریافت بد از بازیکنان تیم ملی کشورمان و ظاهرا تحلیل آن‌ها در دقایقی از لحظات میانی این ست کاملا شرایط بازی را به سود ژاپن کرده بود. آن‌ها عالی ظاهر شده بودند و به راحتی امتیاز می‌گرفتند. بی دقتی در حمله، ضربه و دریافت در تیم کشورمان مشهود بود.

پوریا فیاضی در ادامه با ضربه‌ای محکم امتیاز هشتم را برای کشورمان کسب کرد تیم ملی ژاپن در ادامه بهتر بود و در نهایت آن‌ها زودتر به امتایز ۱۶ رسیدند تا ۲ تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند. پس از زمان استراحت دوم تیم ملی ژاپن سرویس زد دریافت و برگشت به خوبی از زمین ایران صورت گرفت، اما در نهایت پاس عالی ژاپنی‌ها امتیاز دیگری برای این تیم در پی داشت. پس از آن هم آن‌ها روی صحنه‌ای درخواست بازبینی دادند و به امتیازی رسیدند.

جو سالن رفته رفته پر شور‌تر می‌شد و ظاهر همین مسئله هم در روحیه ۲ تیم بی تاثیر نبود، بازیکنان کشورمان در ادامه کار دوباره در دفاع و دریافت بهتر شدند، اما فاصله به حدی زیاد شده بود که بازگشت به آسانی خیلی راحت نبود. امتایز یازدهم هم برای تیم کشورمان به خوبی به دست مد، اما پس از آن سرویس مجرد به تور خورد و امتایز ۲۰ برای ژاپن بود در ادامه کار داور صحنه‌ای را خطا گرفت که بازیکنان کشورمان به آن معترض بودند، اما در نهایت امتیاز آن به ژاپن رسید پس از آن کولاکوویچ درخواست وقت استراحت داشت. پس از این زمان ژاپنی‌ها سرویس زدند که به خوبی دریافت و برگشت داده شد، رالی زیبایی به وجود آمد و در پایان امتایز دوازدهم برای تیم کشورمان به دست آمد. سرویس کرییمی هم به بیرون رفت تا نتیجه ۲۲ - ۱۲ شود. بازیکنان کشورمان باقدام به امتایز گیری‌های کردند و موفق بودند، اما فاصله خیلی زیاد بود تیم ژاپن در نهایت ۲۵ - ۱۳ برنده این ست شد.

تیم ملی والیبال ایران ۱ - ژاپن ۳/ شگفتی‌ها کولاکوویچ تکمیل شد

ست چهارم / ایران ۲۱ - ژاپن ۲۵ 

ست چهارم با امتیاز برای تیم مل کشورمان آغاز شد، ژاپن هم تلاش خوبی داشت و بازی را به تساوی کشید، بازیکنان کشورمان با انگیزه دو چندانی در این ست بازی کردند، آن‌ها بازی پایپایی را با حریف قدرتمندشان انجام دادند و نتیجه در همان ابتدا در امتیاز ۳ برابر بود، بازی در ادامه ابتدا در امتیاز ۴ و سپس در امتایز ۵ برابر بود. بازی خیلی نزدیک بود و بازیکنان کشورمان در این ست با بهره گیری از ضربات خوبشان اختلاف را کم کردند در نهایت، اما این ژاپن بود که روی اشتباه بازیکنان کشورمان به امتیاز ۸ رسید تا ۲ تیم به وقت استراحت فنی بروند.

پس از این زمان نخستین امتیاز برای تیم ملی والیبال ژاپن بود، تیم حریف رفته رفته بهتر می‌شد و دقیقا احساس می‌شد که اتفاقات ست قبل می‌خواهد تکرار شود، اما حضور بازیکنان با تجربه در زمین دقیقا همین لحظه به کار امد و با استفاده از چند موقعیت فاصله را کمتر کردند. در ادامه روی صحنه‌ای که کولاکوویچ درخواست بازبینی داشت امتیاز به ایران رسید تا نتیجه ۱۰ - ۸ شود.

اسفندیار در ادامه با زمین برخورد داشت و بیم آن رفت که مصدوم شده باشد که خوشبختانه اتفاقی نیافتاد، بازیکنان کشورمان در دفاع بسیار عالی بودند، میلاد عبادی پور نمایش خوبی در دفاع داشت و نتیجه در امتیاز ۱۳ برابر دنبال می‌شد، امید زیادی به تیم برگشته بود و می‌شد این را در چهره بازیکنان ایران دید. تیم ملی کشورمان تا امتیاز ۱۴ با تیم حریف برابرر بود، اما ژاپن زودتر به امتیاز شانزدهم رسید تا دو تیم به وقت استراحت بروند.

بازیکنان ژاپن پس از وقت استراحت فنی دوم بهتر هم شدند و دوباره فاصله را زیاد کردند زمانی که نتیجه ۱۹ - ۱۶ شد کولاکوویچ ددرخواست وقت استراحت داشت، تیم ایران پس از این وقت استراحت تیم ملی کشورمان نخستین امتیاز را گرفت، اما در ادامه بازهم ژاپنی روی دریافت عالی بودند و آبشار‌های خوبی هم می‌زدند آن‌ها فاصله را دوباره زیاد‌تر هم کردند بازی ۲۲- ۱۹ به سود ژاپن بود

توپ ژاپنی‌ها به تور خورد تا بازی نزدیک‌تر شود، اما ایکیشاوا امتیاز بعدی را هم گرفت تا ۲۳ - ۲۰ بازی به سود تیم میزبان باشد. کوللاکوویچ در این زمان درخواست وقت فنی داشت پس از این زمان سرویس ژاپن به بیرون رفت. یوشیدا امتیاز ۲۴ را هم گرفت آن‌ها در نهایت ۲۵ - ۲۱ برنده شدند تا در مجموع ۳ - ۱ برنده بازی شدند و توانستند همچنان در کورس باقی بمانند.تیم ملی کشورمان فردا از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در دهمین بازیش به مصاف ایتالیا می‌رود.

آمار نهایی بازی به شرح زیر است : 

تیم ملی والیبال ایران ۱ - ژاپن ۳/ شگفتی‌ها کولاکوویچ تکمیل شد


بیشتر بخوانید: 

برزیل صدر نشین ماند/ ایتالیا جای ایران را در رده هفتم گرفت

 تیم ملی والیبال ایران - ژاپن / تقابل دیدنی یوز‌ها و سامورایی‌ها در سرزمین آفتاب تابان

قهرمان جام جهانی والیبال چقدر پاداش می‌گیرد؟


انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۵۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
کولاکویچ تیم ملی رو رها کن برو خونتون پسر واقعا افتضاح کردی تیم ملی رو با این باختهای عجیب و بازیهای ضعیف آرزوهای یک ملت رو به باد دادین مافیای والیبالی هستین مردمی که عاشق والیبال هستن حالشون از تماشای بازیها و باختهای ایران دیگه به هم خورد دست از سر تیم ملی ایران بردارین
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
کولاکویچ اصلا مربی خوبی نیست‌تیم ایران الان چند ساله داره پس رفت میکنه.باذتوجه به اینکه ایرانیها بسیار احساساتی هستند یک مربی خوب ایرانی بهتره.باید زودتر عوضش کنن تا به روحیه واعتماد بنفس تیم لطمه وارد نشه
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
بازیکنان بزرگ ما اشباه شده اند و دیگر انگیزه لازم را ندارند. دیروز شاهد خنده ها و بیخیالی بعضی از بازیکنان هنگام از دست دادن امتیاز بودیم تعصب به پیراهن تیم ملی،مبارزه تا آخرین نفس و هیجان از عوامل پیروزی هستند، متاسفانه دربازی دیروز از این عوامل خبری نبود.انگار بازیکنان برای رفع تکلیف در زمین حضور داشتند و منتظر بودند صوت پایان بازی زده شود.
anis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
آقا عالیجانب عشق دیگه ورزش و فوتبال و والیبال و غیره...ما همینه ... و اینو هم بدونین هیچوقتم تو سطح جهانی حالا سطج جهانیش بمونه تو سطح آسیا روز ب روز تحقیر میشیم و دیگه پیشرفتی تو کار نیست و سلام
azhandmahdie@gmail.com
|
Romania
|
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
باسلام به اهالی والیبال
با آوردن مربیان نا کارآمدی مث کولاکویچ که الفبای اولیه مربیگری را هم بلد نیست چطوری باید تیم مظلوم والیبال نتیجه بگیرد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
باسلام....مامردم ایران همش دنبان نتیجه هستیم من به جای مربی بودم جام ملتهافقط به جوانها میدون میدادم تااین جوری باخت ندیم بابااینهاربات که نیستن جام ملتهااصلن بازیکنهای اصلی رودعوت نمیکردتااستراحت کنن مثل تمام تیم هاکه دعوت نکرده بودن بابا کی میخوایم پشتوانه سازی کنیم توی تمام تیم های کشورهمین روال هست برای همین هیچ موقع جوان گرایی نداریم همش پاش رومیخوریم کلام اخر..........صبرصبرصبرفرصت تجربه به جوانها
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
تمام والیبال یعنی سرویس ودریافت خوب....
انگیره بالاداشتن...
باتمام بازیکنهابازی کردن وبه انهافرصت تجربه دادن...
وتوپهای حریف رودریافت کردن.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
این روزها بازی والیبال شده مثل فوتبال که اعصاب همه رو داغون میکرد !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
ای داد وبیداد
چه وعضشه
|
United Kingdom
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
بابا یه مربی کاربلد ایرانی بیارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
ولاسکو چند وقت اعلام بازنشستگی کرده برند راضیش کنند برگرده ایران فقط اون می تونه یک تیم خوب و محکم که بشه یه ده ازش استفاده کرد درست کنه اخلاقش هم به ما ایرانی ها جور در می یاد تقریبا
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
بنظرم مربی ای که قبل اعزام تیم به جام جهانی به صراحت خبر از عدم انگیزه و امادگی تیم برای مسابقات میدهد وبا این وجود همچنان تیم اصلی را روانه مسابقات میکند باعث کاهش بیش از حد امادگی روحی بازیکنان میشود، حتی این مربی بعد بازی با ژاپن میگوید ما هیچ وقت نمیتوانیم این ژاپن را شکست دهیم و ژاپن عالی بود و نباید حسرت باخت مقابل این تیم را بخوریم ، یعنی فردا پس فردا حتی اگر قهرمانی اسیا را از دست دادیم نباید حسرت بخوریم، مربیانی مثل ولاسکو و کواچ بازیکن ساز بودند و خوب نتیجه میگرفتند و تیم ملی را انحصاری نکردن و همیشه بازیکنان داری انگیزه بودند حتی به بازیکتان انگیزه میدادند برخلاف اقای کولاکوویچ، ما با ایشون فقط درجا و پسرفت میکنیم و واقعا اقای کولاکوویچ در حد یک مربی سطح بالای جهانی کار نکرد، همچنین فدراسیونی هم نداریم که بخواهد بر کار این مربی و کادر فنی نظارت داشته باشد...
پاسخ ها
کاوه
| Netherlands |
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
نه تنها یک مربی در سطح جهانی نشان نداد؛بلکه فاقد کوچکترین نقشه و برنامه ای برای رو در رویی با حریفان بود.در سطح جهانی پیشکش؛در لیگ والیبال خود ما هم نمی تواند چند هفته بیشتر دوام بیاورد. مگر می شود بازیکن ملی سه بار پشت سر هم نتواند سرویس حریف را بگیرد؟خنده دار این که در بار چهارم بالاخره کولاکویچ جای او را عوض کرد.تیم ملی یک کشور نباید تمرین سرویس زدن داشته باشد تا از هر سه سرویس یکی از آن ها خراب نباشد.برخی از دوستان نام ولاسکو را آوردند.اصلا جای مقایسه نیست. .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
این مربی به درد نمیخوره همینطور بعضی بازیکنا بایست کنار گذاشته بشه و نیروی جدید و جوان میخاد. البته فدراسیون هم مقصره.
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
این مربی بیش از این توان ندارن. بهتره جایگزینی برای او پیدا کرد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
دیگه وقتشه مربی تیمو عوض کنن
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
وقتی یه عده نوجوان جای بازیکنای اصلی و با تجربه بیان، معلومه تیم میبازه.
آبروی ایرانو کلاکوویچ و این نوجوانای خام بردن.....
جای شهرام محمودی و موسوی و میرزاجانپور چقدر خالیه......
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
فقط تعویض مربی با یک مربی باجسارت و استفاده از بازیکنان جوان و با انگیزه برای ساختن مجدد تیمی قوی راه کار میباشد ...
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
واقعا سرشکسته شدیم از این باخت ،ژاپنی ها انتقام بازی های آسیایی رو گرفتن و ایران رو به بهترین شکل ممکن شکست دادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
فدراسیون والیبال خوابه مربی درست حسابی بیارین خودمربی در حد بازیکانا هم نیست مربی درست حسابی بیارین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
تقریبا" تیم ما هیچی نبود !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
تیم بدون مربی ایران !!!
m
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
مهم نیست تیم بزرگسالان احتمالا لج لج بازی کردن ایشون تا با جوان ها جا بیفتن کمی وقت میبره بازی های بعدی احتمال قهرمانی جهانی هست باید وقت داد مافیا بازی راه انداختن احتمالا تیم بزرگسالان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
بنده خدا ها خسته شدن توی همه بازی ها همین چند نفرن نابود شدن دیگه کشورهای دیگه چندتا تیم‌ دارن ما فقط به نتیجه فکر میکنیم‌ آخه بازیکن‌ ها خسته شدن گناه دارن به خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
ایران توان اینکه حتی قهرمان المپیک هم بشود دارد از لحاظ نفرات و نیروی انسانی ولی متاسفانه مثل بسیاری از حوزه ضعف مدیریت و البته عدم داشتن آنالیز درست از حریف و شرایط مسابقه باعث شکست هایی اینچنینی می شود.
اگر بازیکنان ما اماکانات و شرایط و آنالیز بازیکنان ژاپن داشتن بی اقراق تمتم تیم ها مثل سوسک له می کردند و قهرمان می شدند حتی مقتدرانه تر از برزیل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
بندازینش بیرون محمد رضا ساکت رو بیارید.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
تاریخ انقضای بعضی از بازیکنا تموم شده.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
تیممو تیمم این یود تیمت......
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
با سلام، والیبال روز دنیا بر اساس زدن سرویس ریسکی و سرعتی جلو میره و هر تیمی این قابلیت رو داشته باشه، برنده بازیه، متاسفانه تیم ایران اساس کار رو نداره، و بازیکنان فعلی بجز قایمی و غفور انگار در مسابقات مدارس سرویس میزنند، بدتر اینکه این مشکل با دعوت نکردن از بازیکنان لایق داخلی لیگ ادامه داره، چند ساله که نفراتی مثل موسوی، شفیعی، غلامی ، عبادی پور، معروف، و.. دارن بازی میکنند؟ کدامشان انصافاً اساس والیبال یعنی در زدن سرویس تداوم دارند؟ تیمهایی مثل آمریکا. روسیه، برزبل، با اینکه نفرات جدید میارن ولی در تمام مسابقات روند برتری خود رو دارند چون اساس والیبال رو توجه دارند. یعنی سرویس خوب. والسلام.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
تیمی که بعد ده سال هنوز به پاشنه امثال معروف بگرده ینی فقط درجا زده ،کافیه معروف حذف بشه تیم چیزی برای گفتن نداره.‌‌..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
تیم ملی والیبال ایران دیگه داره نابود میشه! باید یه تغییر اساسی بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
باید مربی عوض بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
واقعا این والیبالیسته!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
کلا ژاپن تو همه چیز داره میبره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
حالا کولاکویچ هم خارجیه کی بهتر از اون...!
ایراندوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
تنها حرفی را که میتوان زد اینست :

کولاکویچ تیم ملی رو رها کن
برای صعود به المپیک یک مربی در سطحی بالاتر از ولاسکو لازم داریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
یعنی چی
ب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
فقط یه جمله میشه گفت. متاسف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
من هیچ حرفی ندارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
جالبه، ......................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
واقعا ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
جالبه، افتخار هم می کنیم آخر عاقبتش همینه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
زنده باد ایران
شهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
امان از احساس
اونم احساس ایرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
فقط به افغانستان نباختیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
اینا که تیم نیستند. همه اش باخت پشت باخت. اسم خودشون رو هم گذاشتن بازیکن!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
خسته نباشین دلاور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
بخدا مایه خجالت ایران و ایرانی شدن با این بازی های بد و بی کیفیت!باید مربی اخراج بشه و بازیکنان تنبیه بشن تا دیگه اینجوری تو زمین راه نرن بخندن...
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
چی بگم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
بایدکارکنندنفرادجدیدبیارندتاحالاهم دست شون دردنکنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
به نظر من ما امروز افتضاح بودیم
تیم ما دارای چند بازیکن با تجربه و بزرگه که ظاهرا برخی شون از موفقیت اشباع شدن و انگیزه ای برای جنگیدن نداره
و چند بازیکن تازه کار که زیر اسم بزرگان اعتماد به نفسشون در حال نابود شدنه
تا تیم یک دست نشه شرایط عالی گذشته دور از دسترس هست
حق گو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
کواچ با تیمش قهرمان اروپا شد. مربی خوبی را بخاطر بعضی ها از دست دادیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
این چه تیمی ونفراتی این مربی برده بابا بیرونش کنید مایه آبرویزی شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
ای بابا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
ای مامان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
ای بابا
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر