کد خبر: ۷۱۰۳۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰
کد خبر : ۷۱۰۳۳۳۱
مدیر پیش بینی سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

ضیائیان گفت: برای مرز خسروی و مهران رگبار و رعد و برق همراه با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

 

محبی / آخرین جزئیات آب و هوای مسیرهای مشرف به کربلا / آسمان تهران بارانی استصادق ضیائیان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت آب و هوای مسیرهای مشرف به کربلا اظهار کرد: بر اساس بولتن هواشناسی در مرز خسروی و همچنین مرز مهران رگبار و رعد و برق همراه با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود ضمن آنکه در مرز مهران احتمال وقوع گرد و خاک و باد دور از انتظار نیست.

به گفته وی  امروز در مرز خسروی بارش خفیف، مهران گرد و خاک، ایلام بارش پراکنده و کرمانشاه بارش خفیف پیش بینی می‌شود.

ضیائیان با اشاره به آنکه پدیده خاصی برای مرز شلمچه تا پایان هفته مشاهده نمی‌شود بیان کرد: امروز آسمان شهر‌های نجف، کربلا، کاظمین و بصره صاف است و هیچ پدیده‌ای برای این شهر‌ها پیش بینی نمی‌شود.
بیشتر بخوانید: سیلابی شدن رودخانه‌های شمال کشور / آسمان کربلا بارانی است

این مقام مسئول با اشاره به اینکه طی روز‌های آتی دما در مرز خسروی بین ۱۶ تا ۳۴ درجه متغیر است افزود: همچنین دما در مرز مهران طی روز‌های آتی بین ۲۲ تا ۳۹ درجه، شلمچه ۲۳ تا ۴۰ درجه و شهر‌های نجف، کربلا، کاظمین و بصره ۲۰ تا ۳۱ درجه متغیر است.

به گفته وی طی روز‌های آتی سردترین مرز‌های مشرف به کربلا کرمانشاه است که در  ساعات شب دمای آن به ۷ درجه سانتی گراد می‌رسد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوای استان‌های سواحل دریای خزر گفت: امروز برای استان‌های ایلام، مازندران و گلستان و همانند روز گذشته بارش قابل توجهی انتظار می‌رود که این امر می‌تواند منجر به بالا آمدن سطح رودخانه‌ها و سی لابی شدن مسیر‌ها شود، اما از فردا این سامانه از استان‌های سواحل دریای خزر خارج می‌شود.

وی در پایان درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران گفت: بنابر نقشه‌های هواشناسی امروز در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب انتظار می‌رود که بارش باران در تهران مجدد اتفاق بیافتد ضمن آنکه در روز‌های آتی دما در نقاط مختلف استان تهران ۲ تا ۳ درجه کاهش می‌یابد.

انتهای پیام/

پدیده خاصی برای مرز شلمچه تا پایان هفته نداریم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر