کد خبر: ۷۱۰۳۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

ملی پوش روئینگ بانوان گفت: سطح مسابقات قهرمانی آسیا بسیار بالا خواهد بود و امیدوارم بتوانم خوشرنگترین مدال را کسب کنم.

به گزارش  گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فدراسیون قایقرانی مریم امیدی پارسا ملی پوش روئینگ بانوان گفت: به شرایط مطلوبی برای مسابقات قهرمانی آسیا رسیده ام و آمادگی ام خوب است. باید ببینیم در مسابقه چه پیش می‌آید و با شناختی که از رقبا دارم تلاشم را می‌کنم تا نتیجه خوبی کسب کنم.

وی با بیان اینکه سطح رقبا را از نتایج مسابقات جهانی بررسی کرده است، اظهار داشت: بیشتر حریفان در مسابقات جهانی حضور داشتند و نتایج آن‌ها را دنبال کردم که بعضی‌ها در سطح بسیار بالایی قرار دارند. به هر حال نتایج آن‌ها را آنالیز کردیم و با آشنایی از شرایطشان پا به مسابقات می‌گذارم.

امیدی پارسا با به تمرینات بلند مدت خود تصریح کرد: پس از بازی‌های آسیایی تقریبا تمریناتم متوقف نشد و با هر ترتیبی بود سعی کردم آمادگی ام را حفظ کنم و هر چه به زمان مسابقه هم نزدیک شدیم شرایطم بهتر شد.

وی درباره موادی که در مسابقات شرکت می‌کند گفت: پس از شرکت در تست‌های انتخابی قرار شد که در تکنفره سنگین وزن و چهارنفره سبک وزن در کره جنوبی به آب بزنم.

مدال آور بازی‌های آسیایی ادامه داد: در تکنفره با توجه به اینکه ماده انتخابی المپیک است و حریفان در این رقابت همدیگر را محک خواهند زد تا در مسابقات کسب سهمیه به بهترین شکل شرکت کنند، شرایط فرق می‌کند و بسیار دشوار خواهد بود، اما همه تلاشم را برای کسب یک نتیجه خوب خواهم کرد. در چهارنفره سبک وزن نیز شانس بالایی برای کسب مدال داریم و امیدوارم بتوانیم خوشرنگترین مدال را کسب کنیم.

امیدی پارسا با اشاره به اینکه در این رقابت‌ها می‌توانیم خودمان را برای مسابقات کسب سهمیه بسنجیم، تاکید کرد: این مسابقات می‌تواند به ما نشان دهد که چه میزان آمادگی داریم و در چه سطحی نسبت به رقبا قرار داریم تا تمرینات ۶ ماه باقی مانده تا مسابقات انتخابی را به بهترین نحو دنبال کنیم و با بیشترین آمادگی به مسابقات کسب سهمیه فکر کنیم.


بیشتر بخوانید: حضور تنها نماینده معلول ایران در مسابقات قهرمانی روئینگ


انتهای پیام/

 

آخرین اخبار از روئینگ بانوان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر