کد خبر: ۷۱۰۳۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
کد خبر : ۷۱۰۳۵۱۴

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه از پیشرفت ۸۵ درصدی خانه جوان کرمانشاه به عنوان بزرگترین خانه جوان کشور خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،صابر رحیمی مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه از برنامه ریزی‌های انجام گرفته برای راه اندازی چهارخانه جوان در استان خبر داد و گفت : پروژه راه اندازی بزرگترین خانه جوان کشور با اعتبار نزدیک به هشت میلیارد تومان در کرمانشاه درحال انجام است.

او بابیان اینکه این پروژه ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت : براساس قولی که به وزارتخانه داده‌ایم، این پروژه در آینده‌ای نزدیک افتتاح خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: همچنین پروژه احداث خانه جوان اسلام آبادغرب نیز هم اکنون ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

او گفت: کلنگ احداث دو پروژه خانه جوان دیگر شهرستان‌های کنگاور و جوانرود در هفته تربیت بدنی با حضور وزیر ورزش و جوانان یا یکی از مسئولین وزارتخانه به زمین زده خواهد شد.

رحیمی گفت: اعتبار مورد نیاز برای احداث این دو پروژه تامین شده و پیمانکار آن نیز بزودی مشخص خواهد شد.

او بابیان اینکه در دو سال اخیر جهش خوبی در حوزه جوانان استان صورت گرفته، گفت: زمانی کرمانشاه از نظر تعداد سمن‌های حوزه جوانان جزو استان‌های آخر کشور بود، اما در یکی دو سال اخیر با تسهیلات و مشوق‌هایی که داشتیم تعداد سمن‌ها را در حد قابل قبولی افزایش داده‌ایم، بگونه‌ای که دیگر استان آخر کشور از نظر تعداد سمن‌های این حوزه نیستیم.

مدیرکل ورزش وجوانان استان گفت: همچنین در کنار توجه به حوزه جوانان، در بخش ورزش نیز پیشرفت‌های چشمگیری در کرمانشاه رقم خورده که از جمله آن افزایش قابل توجه اعتبارات عمرانی و جاری است.

او گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی ورزشی در روستا‌های استان به شکلی است که درحال حاضر همه روستا‌های بالای هزار نفر استان دارای فضا‌های ورزشی هستند .

 

 

انتهای پیام/د

راه اندازی بزرگترین خانه جوان

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر