کد خبر: ۷۱۰۳۶۴۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
کد خبر : ۷۱۰۳۶۴۰

دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان از معرفی اعضای هیئت انتخاب آثار رسیده به این جشنواره در بخشهای خیابانی، صحنه‌ای، مکان محور و بخش بین الملل خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،خیام وقار کاشانی دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان با بیان اینکه در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان بخش بین الملل نیز افزوده شده است، اظهار داشت: مهدی مشهور (نویسنده و کارگردان تئاتر) وظیفه ارزیابی و انتخاب آثار بخش بین الملل جشنواره پانزدهم را به عهده دارد.

او با اشاره به حضور هنرمندان برجسته هنر‌های نمایشی در هیات انتخاب آثار رسیده به جشنواره پانزدهم ابراز داشت: مجید صالحی و اتابک نادری که هر دو از بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون هستند به همراه علیرضا جمالی (بازیگر) اعضای هیئت انتخاب آثار رسیده به بخش خیابانی این جشنواره هستند.

دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان با اشاره به برگزاری بخش تئاتر مکان محور (محیطی) برای اولین بار در طول برگزاری این جشنواره افزود: حمید پورآذری (کارگردان و مدرس تئاتر) در این بخش آثار رسیده را ارزیابی و انتخاب و همچنین کارگاه چهار روزه‌ای را برای متقاضیان این بخش برگزار می‌کند.


او با بیان اینکه پیش از این احمد صابرطحان، سید مجتبی جدی، کیومرث مرادی، ستاره اسکندری و فهیمه امن زاده به عنوان اعضای هیات انتخاب آثار صحنه‌ای پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان انتخاب شده اند، تصریح کرد: اعضای هیئت داوران جشنواره در بخش‌های مختلف تا حدود ۱۵ روز دیگر اعلام می‌شود.

شایان ذکر است پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان از ۲۱ تا ۲۸ آذر سال جاری در فرهنگسرای مهر کاشان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م

 

انتخاب اعضای هیئت انتخاب آثار بخشهای مختلف جشنواره تئاتر مهر کاشان

منبع:مهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر