کد خبر: ۷۱۰۵۰۹۵
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲
کد خبر : ۷۱۰۵۰۹۵

مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اسکان دانشجویان روزانه در اولویت است، اما به دنبال اسکان ورودی های شبانه نیز در خوابگاه ها هستیم.

بابک محمدیان مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، در خصوص اسکان دانشجویان شبانه در مجتمع های خوابگاهی گفت: به صورت کژدار مریض نهایت تلاش خود را به کار می بریم تا ورودی های نوبت دوم را اسکان دهیم، اما اولویت با ورودی های روزانه است و ما باید ابتدا آنان را در فضا خوابگاه مستقر نماییم.

او افزود: با توجه به پذیرش بیش از حد ظرفیت در دانشگاه شهید چمران، همه مسئولیت ها بر عهده امور خوابگاه ها است. ٢ سال هست که ظرفیت این دانشگاه افزایش یافته و بیش از حد است. در حالی که طی سال های پیشین نو ورودی ها تقریبا نصف جمعیت ٢ سال اخیر بوده اند.

محمدیان با اشاره به اینکه سازمان سنجش تعداد پذیرفته شدگان در دانشگاه را مشخص می کند، بیان کرد: معمولا ما اعلام ظرفیت می کنیم، اما سازمان سنجش بیش از آن تعداد را معرفی می کند.

به دنبال اسکان دانشجویان شبانه در خوابگاه هستیم

مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران اظهار داشت: خوابگاه ها گنجایش مشخص و محدودی دارند که در نتیجه ما مجبور به اولویت بندی هستیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: ورودی های شبانه می توانند نام نویسی کنند. تا ظرفیت مشخص شود که بخش عمده بانوان ورودی نوبت دوم که متقاضی خوابگاه بودند در مجتمع نور واقع در خیابان سی متری جنب بیمارستان اروند اسکان داده ایم. در حقیقت از نظر امکانات خوابگاهی آنچه از دست ما بر می آید در اختیارشان قرار می دهیم.

بابک محمدیان در پایان گفت: آقایان ورودی شبانه را به مجتمع شهید مرعشی معرفی کرده ایم که البته سرپرست آن نیز اطلاع داده که پر شده است و برای اسکان دانشجویان پسر حالا فقط منتظر نتایج تربیت معلم هستیم تا خالی شود. محمدیان بیان داشت: البته ساختمان نخل نیز اتاق خالی دارد، اما با توجه با اینکه این بلوک نیاز مند تعمیرات است، عملا قدرت مانور را بر روی آن از دست داده ایم.

انتهای پیام/ ن

اسکان دانشجویان شبانه در خوابگاه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر