کد خبر: ۷۱۰۵۲۵۸
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
کد خبر : ۷۱۰۵۲۵۸
گروه : ایلام » ایلام

فرماندار چرداول گفت:با توجه به حجم تردد‌ها در مسیر‌های شهرستان چرداول، همه دستگاه‌های عضو ستاد اربعین تا خروج کامل زائران در آماده باش کامل هستند.

تردد ۷۰ درصد زائرین عتبات عالیات از مسیر شهرستان چرداول

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،مراد یگانه ضمن قدردانی از تلاش مردم ومسولین در خدمت رسانی به زوار اربعین گفت:همه دستگاه‌های ستاد اربعین تا پایان برگشت زائرین در شهرستان درآماده باش کامل هستند وتاکنون به نحو احسن خدمت رسان زوار بوده اند.

او افزود: بیشترین آمار تردد زوار از شهرستان چرداول به سمت مرز مهران وکربلای معلی بوده است که در این زمینه باید توجهات ویژه‌ای به توسعه زیرساخت‌های مختلف از جمله راه بشود.

یگانه خاطرنشان کرد:گشت‌های منظم بازرسی از اصناف به طور منظم فعال هستند تا دراین ایام مانع از هرگونه افزایش قیمتی بشوند، همچنین با هوشیاری دستگاه‌های نظامی وامنیتی امنیت در شهرستان به طور کامل برقرار است.

فرماندار چرداول تصریح کرد: برای استقبال و پذیرایی از زائران عتبات عالیات از چند ماه گذشته جلسات شهرستان چرداول برگزار و با ورود اولین کاروان کربلا مردم و دستگاه‌های اجرایی در حالت آماده خدمت رسانی قرار گرفتند و در این راستا چهار موکب مردمی در مسیر تردد زائرین برقرار شد که روزانه ۴ هزار پرس غذا در سه وعده توزیع می‌کنند.

او ادامه داد : ۷۰ درصد تردد زائرین عتبات عالیات از مسیر شهرستان چرداول از ۳ مسیر حمیل- شباب، پل سیمره- شباب و چهار مله آسمان آباد به ایلام صورت می‌پذیرد و در این راستا ۹ ایستگاه انتظامی و ۳ ایستگاه هلال احمر برای تامین امنیت و موارد امدادی استقرار یافته است.

یگانه در بخش دیگری از سخنان خود حمله ترکیه به مناطق کرد نشین سوریه را محکوم و خواستار توقف کشتار مردم بی گناه بوده و تاکید کرد: از کشور مسلمان ترکیه می‌خواهیم ضمن خاتمه این حملات زمینه ظهور مجدد داعش و انشقاق کشور سوریه را فرآهم نکند.

 استقرار موکب سرابله برای بازگشت کامل زائران، مراسم اربعین حسینی، آماده باش همه عوامل ستاد اربعین تا خروج تمام زائران از استان، تامین سوخت و پول باجه‌های خودپرداز بانک‌ها برای زائران از برنامه‌های برای موج بازگشت زوار در شهرستان چرداول است.

انتهای پیام/غ

آماده باش ستاد اربعین تا خروج کامل زائران در چرداول

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر