کد خبر: ۷۱۰۶۲۱۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
کد خبر : ۷۱۰۶۲۱۲

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات در جاده های استان خبر داد.

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ، با تسلیت ایام اربعین حسینی، گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ فردا چهارشنبه  ۲۴ مهر ماه تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۸ مهر ماه در جاده های استان به اجرا در خواهد آمد.
 
او با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده چالوس، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه ۲۶ مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶  تا ساعت  ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا  ۲۴ روز شنبه ۲۷ مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶  تا  ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴  تا  ۲۴ روز چهارشنبه  ۲۴ مهر ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه ۲۵، ۲۶ و ۲۷ مهر ماه از این جاده ممنوع است.

او افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا  ۲۴ روز شنبه ۲۷ مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶   تا ۲۴ همان روز، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه است.

سرهنگ قدمی گفت: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی در روز‌های جمعه و شنبه ۲۶ و ۲۷ مهرماه محدودیت‌های مقطعی در هر ساعت از شبانه روز از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور‌های هراز و چالوس اعمال خواهد شد.
 
او افزود:تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای تریلر‌های حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۷ مهرماه از مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه نیز ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: به همین منظور، تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۸ مهر ماه از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/س

اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت ایام اربعین در استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر