کد خبر: ۷۱۰۷۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
کد خبر : ۷۱۰۷۵۰۱
در #تهران_ما پیگیری شد؛

#تهران_ما موضوع رایگان بودن مشاوره‌های پیش از ازدواج برای جوانان دم بخت را از وزارت ورزش و جوانان پیگیری کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از جوانان دم با ارسال پیامک به بخش تهران ما باشگاه خبرنگاران جوان از نبود مشاوره های رایگان پیش از ازدواج گله‌مند بود.

خبرنگار ما بعد از پیگیری های لازم به سراغ مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان رفت و پاسخ آن را جویا شد.


بیشتربخوانید: مشاوره قبل از ازدواج باید اجباری شود


اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: با عنایت به وجود مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده تحت پوشش وزارت ورزش و جوانان در کل کشور تدابیری اندیشیده شده است که این مراکز به صورت رایگان به جوانانی که برای مشاوره پیش از ازدواج مراجعه می‌نمایند به مدت ۵ جلسه خدمات مشاوره‌ای رایگان ارائه دهند.

وی گفت: براین اساس به صورت فصلی اعتبار ویژه‌ای به این مراکز از طریق ادارات کل استان‌ها با عنوان حمایت هدفمند از مراکز تخصصی مشاوره‏ ازدواج و خانواده اختصاص داده می‌شود.

کریمی با بیان اینکه با توجه به برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیش از ازدواج که به صورت رایگان در سراسر کشور انجام می‌شود شرکت کنندگان در آن کارگاه‌ها در صورتی که نیاز به مشاوره پیش از ازدواج داشته باشند به مراکز فوق الذکر ارجاع داده می‌شوند تا به مدت ۵ جلسه مشاوره رایگان را دریافت کنند، گفت: در حال حاضر نیز در کل کشور ۳۰۰ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده وجود دارد که با هماهنگی ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها نسبت به ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به جوانان اقدام می‌کنند.

انتهای پیام/

وجود ۳۰۰ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده در کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر