کد خبر: ۷۱۰۷۸۰۵
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
کد خبر : ۷۱۰۷۸۰۵
گروه : قم » قم

مجتبی احمدزاده در مراسمی به‌عنوان سرپرست جدید معاونت غذا و داروی قم معرفی و از خدمات نیک آزما قدردانی شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،محمدرضا قدیر، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم در مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت غذا و داروی قم با اشاره به اهمیت جایگاه معاونت غذا و دارو گفت: در این معاونت نیاز است تا همواره پایش مداوم و اساسی در کار‌ها باشد و نظارت‌ها به‌صورت مستمر باشد.

او ادامه داد: در هر نظارتی قطعاً چالش و اعتراض‌هایی نیز وجود دارد که نباید توجه کرده و با دقت و حساسیت خاص در راستای نظارت‌ها گام بردارید.

قدیر ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر نیک آزما معاون سابق غذا و دارو گفت: تغییرات در سیستم باعث پویایی شده و امیدواریم با حضور دکتر احمدزاده که از مدیران باسابقه و کارآمد است در راستای ارتقا و رشد گام برداریم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم بابیان اینکه ۷۰۰ کارخانه و کارگاه تولید و عرضه مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی در قم وجود دارد، گفت: انتظاری که از معاونت غذا و دارو می‌رود این است که با نظارت مناسب در راستای گسترش بهره‌وری گام بردارد.

مجتبی احمدزاده سرپرست جدید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی نیز در این جلسه گفت: به اعتقاد بنده حوزه غذا و دارو حساس‌ترین و وسیع‌ترین حوزه نظارتی دانشگاه است و مهم‌ترین کار و هدف در این حوزه، راهبری و برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری، نظارت، پایش و پیگیری و اجرا است.

او تأکید کرد: توجه به رعایت اخلاق در برخورد، رعایت قانون و شرع مقدس اسلام ازجمله مسائل مهمی است که باید همانند گذشته اجرایی شود و اگر این اجرایی شود شاهد رسیدن به نتایج مطلوب و ارتقا ایمنی غذا و دارو و آرایشی و بهداشتی خواهیم بود.

در پایان این جلسه از زحمات یک‌ساله دکتر نیک آزما قدردانی و دکتر احمدزاده به‌عنوان سرپرست جدید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم، معرفی شد.

انتهای پیام/ش

آیین معارفه و تکریم سرپرست معاونت غذا و داروی قم 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر