کد خبر: ۷۱۰۹۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
کد خبر : ۷۱۰۹۹۶۴

مرد معرکه گیری که با یک مار پیتون ۳ متری در حال اجرای برنامه برای تعدادی از تماشاچیان محلی بود، بر اثر حلقه زدن مار به دور گردنش غافلگیر شد.

لحظه وحشتناک حلقه زدن مار پیتون غول پیکر به دور گردن معرکه‌گیر! + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک حلقه زدن یک مار پیتون غول پیکر به دور گردن یک معرکه‌گیر محلی در هند را به تصویر می‌کشد. " بهوواناچاندران نایر" ۶۱ ساله  که با یک مار پیتون ۳ متری در حال اجرای نمایش برای تعدادی از ساکنان محلی  بود چیزی نمانده بود در این حادثه دچار خفگی و مرگ شود.

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود در حالی که این مار به شکلی خطرناک بدنش را به دور گردن نایر حلقه زده دو نفر از شاهدان عینی که یک نفر از آنها همکار این مرد است، تلاش می‌کنند تا مار را از گردن این او جدا کنند.

این ویدئو نشان می‌دهد نایر که خود را در آستانه خفگی و مرگ می‌بیند با دو دست خود سعی می‌کند تا مانع تنگ‌تر شدن حلقه مار به دور گردنش شود. در این ویدئو دو شاهد عینی نیز در حالی که در تلاش برای جدا کردن مار از گردن او هستند دیده می‌شوند. سرانجام آن‌ها توانستند به کمک معرکه‌گیر مار را از گردنش جدا کرده و آن را در داخل یک گونی که معرکه‌گیر به همراه داشت بیندازند.

این حادثه در ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه و در منطقه " سیرووانانتاپورام" هند رخ داد. در این حادثه مرد معرکه‌گیر تنها دچار کمی جراحت سطحی از ناحیه گردن شد. این مرد معرکه‌گیر در حالی از این حادثه جان سالم بدر برد که مار‌های پیتون تنها در مدت ۱۵ ثانیه و در صورت حلقه زدن کامل قادرند طعمه خود را ازپای درآورند.

انتهای پیام/

حادثه ای که مرد مارگیر را تا آستانه مرگ برد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر