کد خبر: ۷۱۱۰۳۶۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
کد خبر : ۷۱۱۰۳۶۷

با پیگیری‌های استاندار مازندران ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پسماند مازندران اختصاص یافت. ‎

عباس مهدوی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ، گفت: با پیگیری‌های استاندار مازندران و مساعدت‌های رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، وزیر و معاونت عمرانی وزارت کشور ۱۰۰ میلیارد تومان بر‌ای طرح‌های پسماند مازندران اختصاص یافت. ‎

او افزود: قرار است این مبلغ برای سرعت بخشی به عملیات ساخت و بهره برداری زباله سوز‌های ساری و نوشهر و سایر طرح‌های زباله سوز مازندران اختصاص یابد.

مهدوی گفت: در همین رابطه همزمان با عملیات اجرایی شهرداری ساری در بهسازی مرکز دفن زباله، در پیگیری‌های جداگانه‌ای از سوی استاندار مازندران اعتباراتی مستقل برای سامان دهی موضوعات زیست محیطی مرکز دفن زباله پشتکوه از برنامه و بودجه درخواست شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران افزود: با دستورات صادر شده در سازمان برنامه و بودجه کار‌های اداری مربوط به اختصاص این میزان بودجه درخواست شده در حال انجام است.
او گفت: مدتی قبل در جریان بازدید اصحاب رسانه استان از زباله سوز ساری، مدیرکل دفتر امور شهری استانداری تاکید کرده بود که تاکنون برای احداث این نیروگاه حدود ۸۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت اختصاص یافته است.

قرار است تا پایان بهار ۹۹ این طرح به پایان رسیده و بهره برداری از آن آغاز شود.

احمد حسین زادگان سال ۹۸ را با شعار مازندران پاک و محوریت اقدامات خود را بر پایه زیبا سازی استان بنا نهاده و در این رابطه قرار است برنامه‌های ۹ گانه زباله در مازندران به زودی پایان یافته و این مشکل برای همیشه رفع شود.

انتهای پیام/ س

اختصاص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای پسماند مازندران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر