کد خبر: ۷۱۱۰۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
کد خبر : ۷۱۱۰۵۳۲

جزییات داد و ستد های منتشر شده حاکی از آن است که در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۴ مهرماه ۹۸، شاخص کل با ۳.۴۰۲ واحد کاهش نسبت به هفته قبل، به ۳۰۹.۶۴۷ واحد رسید.

ارزش کل معاملات بورس به ۳۰۹.۶۴۷ واحد رسیدبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، جزییات داد و ستد‌های منتشر شده حاکی از آن است که در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۴ مهرماه ۹۸، شاخص کل با ۳.۴۰۲ واحد کاهش نسبت به هفته قبل، به ۳۰۹.۶۴۷ واحد رسید.

کاهش ۷.۲۹ درصدی شاخص کل هم وزن

بر اساس این گزارش، شاخص کل هم وزن با ۶.۶۳۸ واحد کاهش معادل ۷.۲۹ درصد به رقم ۸۴.۶۶۳ واحد را به نمایش گذاشت.

افت نماگر بازار اول و دوم

همچنین شاخص بازار اول با ۱.۱۲۸ واحد کاهش به ۲۲۵.۱۰۴ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۲.۹۲۹ واحد کاهش به ۶۲۹.۴۳۶ واحد را تجربه کرد و به این ترتیب شاخص بازار اول ۰.۵۰ درصد کاهش و شاخص بازار دوم با ۲.۰۱ درصد کاهش نسبت به هفته قبل همراه شدند.


بیشتر بخوانید: رشد ۴۳۲ واحدی بورس در ابتدای معاملات


ریزش ۳۰ درصدی ارزش کل معاملات

از سویی دیگر، در ۵ روز کاری هفته گذشته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۷۵.۷۵۲ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۳۰.۶۴ درصد کاهش یافت.

کاهش تعداد داد و ستد‌ها

در ضمن تعداد ۱۶.۴۹۶ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از یک میلیون و ۶۷۷ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۳۵.۶ درصد کاهش و ۴۸.۵ درصد افت را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

عملکرد صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله

این درحالی است که تعداد ۴۸۴ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۵۰۰۸ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و هردو با ۳۰ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

وضعیت بازار بدهی

این گزارش می‌افزاید: در بازار بدهی که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می‌شود، تعداد دو میلیون برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۱.۹۸۸ میلیارد ریال معامله شد.

انتهای پیام/

کاهش ۳۰ درصدی ارزش کل معاملات بورس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر