کد خبر: ۷۱۱۰۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
کد خبر : ۷۱۱۰۶۷۲

جشنواره نشان دهخدا به میزبانی انتشارات علمی و فرهنگی به مرحله داوری نهایی رسید.

جشنوارۀ نشان دهخدا به مرحلۀ داوری نهایی رسیدبه گزارش حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، ۶۱عنوان کتاب  از ۲۹ ناشر به مرحله داوری نهایی پنجمین دورۀ جشنوارۀ نشان دهخدا رسیدند.

پنجمین دورۀ جشنوارۀ نشان دهخدا به میزبانی انتشارات علمی و فرهنگی و با مشارکت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تامین اجتماعی، ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، خانۀ کتاب و پژوهشکدۀ مطالعات فرهنگی و اجتماعی  و  با هدف انتخاب کتاب سال اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور در حوزۀ علوم انسانی برگزار می‌شود.

در وهله اول  ۶۳۰ عنوان کتاب از ۷۰ ناشر دانشگاهی و پژوهشی و هم چنین صاحبان آثار برای این دبیرخانه ارسال شده است.این آثار با موضوعات تاریخ، جغرافیا و باستان شناسی، حقوق، زبان و ادبیات فارسی، علوم اجتماعی و علوم ارتباطات، علوم اقتصادی، مدیریت و حسابداری، علوم تربیتی، روانشناسی، علوم رفتاری و تربیت بدنی، علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای، فقه، اصول، علوم قرآن و حدیث، فلسفه، کلام، اخلاق، ادیان و عرفان، فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی و کتابداری، مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی، مطالعات هنر و زیبایی شناسی نوشته شده‌اند.

جشنوارۀ نشان دهخدا در پنجمین  دوره برگزاری‌اش کتاب‌های تالیفی یا تصحیحی اعضای هیئت‌های علمی دانشگاه‌ها را که در سال ۱۳۹۷ برای اولین بار و در حوزۀ علوم انسانی به چاپ رسیده اند بررسی کرده و بهترین‌ها را به جامعه فرهنگی و علمی کشور معرفی می‌کند.

آیین پایانی پنجمین دورۀ جشنوارۀ نشان دهخدا در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در محل دانشگاه تربیت مدرس، سالن جابربن حیان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر