کد خبر: ۷۱۱۰۹۵۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
کد خبر : ۷۱۱۰۹۵۱
عضو شورای شهر تهران خبر داد؛

امانی گفت: مدیریت شهری می‌تواند همزمان با احداث خیابان کامل، احیای چاه‌های جذبی را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

احیای دوباره چا‌ه‌های جذبی همزمان با احداث خیابان کاملبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران در یکصد و هفتاد و دومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به گزارش‌های مدیران آب و برق منطقه‌ای تهران گفت: در صحبت خودم می‌خواهم از گزارش‌های ارائه شده از سوی مدیران عامل آب و برق منطقه‌ای تهران استفاده کنم و اعلام کنم که ۹۰ درصد آب در بخش کشاورزی مصرف می‌شود که این آمار در تهران نزدیک به ۵۰ درصد است.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به افزایش قیمت‌ها، گفت: اگر قیمت‌ها افزایش یابد، این موضوع موجب کاهش مصرف و تقاضا می‌شود و در نهایت تغییر سبک زندگی شهروندان را به دنبال دارد، اما پرسش اینجاست که چگونه می‌خواهیم به این امر دست پیدا کنیم.

امانی ادامه داد: باید این سوال را از خود بپرسیم که آیا آموزش و نگهداری در دستور کار ما قرار دارد یا خیر، به همین منظور من از وزارت نیرو می‌خواهم که با معرفی شماره‌ای ۳ رقمی به مردم در این مسیر کمک کند.


بیشتر بخوانید: اعلام آمادگی وزارت نیرو برای واگذاری برخی از اختیاراتش به مدیریت شهری پایتخت


وی افزود: در کنار آموزش به مردم می‌توانیم از ظرفیت‌های NGO‌ها استفاده کنیم و آن‌ها می‌توانند نقش مهم و موثری داشته باشند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به ۲ سال باقی مانده از عمر شورای شهر تهران گفت: ما در ابتدا زمانی که با پیمانکاران و کارگران فضای سبز در حوزه آبیاری بوستان‌ها صحبت می‌کنیم همواره صحبت از آموزش پیمانکاران مطرح است و می‌توانیم در این ۲ سال باقی مانده از شورای پنجم نیز گامی موثر در حوزه آموزش پیمانکاران برداریم و از دیگر اقدام‌هایی که می‌توانیم انجام دهیم احیای دوباره چا‌ه‌های جذبی همزمان با احداث خیابان کامل است.

انتهای پیام/

احیای دوباره چا‌ه‌های جذبی در دستور کار مدیریت شهری تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر