کد خبر: ۷۱۱۰۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
عضو شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش سیما در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

مظاهری گفت:شبکه آموزش سیما بستری را فراهم کرده تا مهارت آموزی به بهترین نحو در سطح کشور فراگیر شود.

روستا‌های دوردست در حوزه مهارت باید دیده شوند/نقش کلیدی شبکه آموزشمحمد مهدی مظاهری رئیس موسسه فرهنگی اکو و عضو شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش سیما در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، پیرامون مهارت آموزی گفت:در حوزه مهارت ورزی، بحث پژوهش محوری مطرح می‌شود که می‌توانیم برای این منظور، پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشجویان در مدیریت کسب و کار و مدیریت کارآفرینی را به این سمت و سو سوق بدهیم.

وی افزود:در رابطه با نگاه بین المللی حوزه مهارت باید گفت که در ایران خصوصا کشور‌های منطقه با وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که جوانان در این حوزه‌ها دارند چه کسب و کار‌های کوچک چه متوسط می‌تواند الگو‌های خوب و بسیار تاثیر گذار باشد و مهارت را تعمیق و گسترش بدهند.

مظاهری ادامه داد: شهر‌ها و روستا‌های دوردست هم در حوزه مهارت باید دیده شوند و در پروسه اجرای این برنامه‌ها حضور داشته باشند.

عضو شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش سیما با اشاره به نقش رسانه در حوزه مهارت آموزی بیان کرد: رسانه همراه با حوزه‌های اجرایی و تبلیغاتی نقش اصلی را در حوزه مهارت آموزی اجرا می‌کند که در این راستا شبکه آموزش سیما بستری را فراهم کرده تا مهارت آموزی به بهترین نحو از طریق رسانه ملی در سطح کشور فراگیر شود.

وی اضافه کرد: فرصت‌ها و اعتماد که در بحث کارآفرینی مطرح می‌کنند نکات مهمی هستند و برای جوانان که آیندگان و نخبگان این ملت محسوب می‌شوند هم فرصت و هم اعتماد است که مولفه اصلی بحث کسب و کار‌های کوچک و متوسط است و می‌تواند نقش مهمی را بازی کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر