کد خبر: ۷۱۱۱۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان گفت: پس از سیل فروردین ماه امسال در لرستان و در پی آن تخریب بسیاری از زیرساخت‌‎های آب و فاضلاب، عملیات اجرایی ۳۷ پروژه در استان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،حمیدرضاکرموند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان گفت: پس از سیل فروردین ماه امسال در لرستان و در پی آن تخریب بسیاری از زیرساخت‌‎های آب و فاضلاب، عملیات اجرایی ۳۷ پروژه در استان آغاز شد.

کرموند با اشاره به اجرای پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب در شش ماهه اول امسال در استان لرستان اظهار داشت: پس از سیل فروردین ماه امسال در لرستان و در پی آن تخریب بسیاری از زیرساخت‌های آب و فاضلاب، عملیات اجرایی ۳۷ پروژه در استان آغاز شد که بسیاری از آن‌ها انجام، تعدادی در حال انجام و تعدادی از این پروژه‌ها نیز در حال برگزاری مناقصه است.

او افزود: از تعداد ۳۷ پروژه شرکت آب و فاضلاب استان ۱۳ پروژه در شهرستان خرم‌آباد، ۱۱ پروژه در پلدختر، ۳ پروژه در شهر معمولان، ۵ پروژه در شهرستان دلفان، ۲ پروژه در الشتر و فیروزآباد و همچنین در کونانی، کوهدشت و دوره چگنی نیز هرکدام یک پروژه از ابتدای امسال آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان عنوان کرد: اجرای خط انتقال آب از پمپ بنزین کرگانه تا کنار دال زیرگذر میدان بسیج، خط انتقال آب از زیر گذر میدان بسیج تا میدان قاضی آباد، اجرای خط انتقال آب از سه راهی مطهری تا تقاطع بازارچه، خط انتقال آب از سه راه گلدشت به مخزن پاگر و احداث ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب از تصفیه خانه آب به منطقه ۷۵ هکتاری از مهمترین پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب استان در شهرستان خرم‌آباد است.

کرموند بیان کرد:اجرای خط انتقال آب پشت بازار از چشمه گلستان، آبرسانی از مخزن قاضی آباد به کوی فلسطین، اصلاح قسمتی از شبکه آب در نقاط مختلف شهر اصلاح قسمتی از شبکه آب در نقاط مختلف شهر، اصلاح شبکه و نصب انشعابات آب در نقاط مختلف و پراکنده سطح شهر و همچنین ساخت دال و فوتینگ منهول‌های فاضلابی شهر خرم‌آباد، اجرای قسمتی از نقاط اتصال شبکه جمع آوری فاضلاب از دیگر پروژه‌های خرم‌آباد است.

او با اشاره به پروژه‌های شهرستان پلدختر از ابتدای امسال تاکنون گفت: عملیات اجرایی حفر یک حلقه چاه آهکی شهر، عملیات اجرایی و بازسازی خط انتقال آب شهر، خط انتقال آب شهر پلدختر و ایستگاه پمپاژ، اصلاح شبکه و نصب انشعابات آب شهر پلدختر، عملیات اجرایی، بازسازی و بهسازی ایستگاه پمپاژ فاضلاب قدیم و همچنین عملیات اجرایی ایستگاه پمپاژ فاضلاب و خط فاضلاب تحت فشار مجاور پل شهدای هفت تیر، اجرای قسمتی از شبکه جمع‌آوری فاضلاب در مناطق مختلف شهر مهمترین پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب در شهرستان پلدختر است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان تصریح کرد:اصلاح شبکه آب شهر معمولان، حفر دو حلقه چاه آهکی شهر معمولان و عملیات اجرایی و بازسازی خط انتقال آب شهر معمولان، خط انتقال آب شهر‌های الشترو فیروزآباد و اصلاح شبکه آب شهر الشتر از دیگر پروژه‌های شرکت آب وفاضلاب استان لرستان از ابتدای امسال تاکنون است.

کرموند با اشاره به اصلاح شبکه آب شهرستان دوره چگنی بیان کرد: احداث ایستگاه پمپاژ و تجهیز یک حلقه چاه جایگزین، حفرو تجهیز یک حلقه چاه هفت چشمه، اصلاح شبکه آب و اج‌ای قسمتی از شبکه جمع آوری فاضلاب قسمت شمال و جنوبی شهرستان دلفان از دیگر پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب استان لرستان از ابتدای سال تاکنون است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/ر

۳۷ پر‌وژه حوزه آب و فاضلاب در استان لرستان اجرا می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر