کد خبر: ۷۱۱۱۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
کد خبر : ۷۱۱۱۲۶۴
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت خبر داد؛

سرهنگ راستی از دستگیری سرکرده یک باند اخاذی خبر داد و گفت: اعضای این باند ۴ نفره با جعل عنوان مأمور نیروی انتظامی و نماینده دادگستری اقدام به اخاذی از افراد مسأله دار و خرده فروشان موادمخدر می‌کردند.

 اخاذی از خرده فروشان موادمخدر با لباس پلیس و نماینده دادگستریبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار کرد: اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس منجر به شناسایی باند چهار نفره اخاذی در پایتخت شد.

وی افزود: پس از چندین روز تعقیب و مراقبت در نهایت سرکرده و اعضای این باند شب گذشته در مخفیگاهشان در حوالی میدان جمهوری دستگیر شدند و در بازجویی‌های پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان تحت عنوان مأمور پلیس امنیت و پلیس مبارزه با موادمخدر و نماینده دادگستری با خودروی ال‌ای دی و تجهیزات کامل پلیسی اعم از بی سیم و دستبند و شوکر و سلاح گرم با انتخاب سوژه‌های خود و طراحی نقشه به اماکن غیر مجاز و باند‌های توزیع موادمخدر نفوذ کرده و در ازای دریافت مبالغی وعده ادامه فعالیت و عدم برخورد با آنان را می‌دادند.

سرهنگ راستی با اشاره به اینکه این پرونده تاکنون ۶ نفر شاکی داشته است، گفت: از آنجا که بیشتر مال باختگان توزیع کنندگان موادمخدر هستند به دلیل فرار از اعمال قانون، به پلیس مراجعه نکرده و از شکایت منصرف شده اند.


بیشتر بخوانید: دستگیری جاعل عناوین دولتی در میدان خراسان


وی خاطر نشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح گرم به همراه دستبند و بی سیم و سایر تجهیزات پلیسی کشف و یک دستگاه خودرو نیز در این ارتباط توقیف و روانه پارکینگ شده است.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ متذکر شد: احتمال می‌رود متهمان جرایم دیگری نیز در سطح پایتخت مرتکب شده باشند، لذا تلاش برای دستگیری دیگر اعضای احتمالی باند کماکان در دستور کار پلیس قرار دارد؛ لذا از شهروندان و مال باختگانی که از این افراد شاکی می‌باشند خواست تا در صورت داشتن شکایت از متهمان به این پلیس مراجعه کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر