کد خبر: ۷۱۱۱۶۷۱
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
کد خبر : ۷۱۱۱۶۷۱
گروه : قزوین » قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: ۷۰۱ اثر در موضوعات آموزشی و تربیتی به دبیرخانه دومین جشنواره ملی هویت کودکان ایرانی و اسلامی ارسال شده است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، مدیرکل آموزش و پرورش استان در نشست هماهنگی برگزاری دومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی در استان گفت: ۷۰۱ اثر در موضوعات آموزشی و تربیتی از سوی دانش آموزان، معلمان و دانشجو معلمان به دبیرخانه دومین جشنواره ملی هویت کودکان ایرانی و اسلامی ارسال شده است.

خیرالله رحمانی اضافه کرد: این جشنواره با هدف ارتقای نگرش هویتی و تعلیم و تربیت کودکان، به اشتراک گذاشتن تجارب استان‌ها و ایجاد آگاهی در والدین، مربیان، معلمان برگزار می‌شود.

رحمانی ادامه داد: در زمینه برگزاری هرچه بهتر این همایش از چند ماه گذشته تفاهم نامه همکاری با تعدادی از دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های استان امضا شده است.

او گفت: همچنین در حاشیه این همایش، نمایشگاهی از دستاورد‌های مربوط به هویت ایرانی اسلامی طی ۲ روز در سرای سعدالسلطنه برپا خواهد شد.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان، در همایش هویت کودکان ایرانی و اسلامی، بهره گیری از ظرفیت‌های علمی فرهنگیان از طریق ارایه مقاله به دبیرخانه همایش مورد تاکید ستاد برگزاری بوده است.

رحمانی افزود: هویت کودکان ایرانی و اسلامی از مهم‌ترین فعالیت‌های آموزش و پرورش و دستگاه‌های مربوط است و در حال حاضر تمام معاونت‌های این اداره کل درگیر این موضوع هستند.

استاندار قزوین هم با تاکید بر بسیج تمام ظرفیت‌های استان برای برگزاری مطلوب دومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی گفت: خروجی این همایش باید به صورت ملموس به اصلاح رویکرد‌ها در نظام آموزشی منجر شود.

هدایت الله جمالی پور تاکید کرد: باید جهت تقویت هویت ایرانی اسلامی با همکاری دانشگاه و مدرسه گام‌های اساسی برداشته شود.

او گفت: برای اثربخشی بیشتر آموزش باید رابطه دانشگاه و مدرسه به خصوص مدارس ابتدایی تقویت شود و مهارت افزایی معلمان مورد توجه اساسی قرار گیرد.

همایش هویت کودکان ایرانی و اسلامی با حضور وزیر آموزش و پرورش روز‌های ۲۵ و ۲۶ آبان ماه در قزوین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ک

همایش هویت کودکان ایرانی و اسلامی  ۲۵ و ۲۶ آبان ماه در قزوین برگزار خواهد شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر