کد خبر: ۷۱۱۱۸۶۸
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
کد خبر : ۷۱۱۱۸۶۸
گروه : سمنان » سمنان
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان دامغان خبر داد؛

شوکت آبادی گفت: در ۶ ماه نخست سالجاری، حدود ۳۰۰ تن شکر به صورت دولتی در بین مردم این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، اسماعیل شوکت آبادی، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان دامغان گفت: شکر دولتی بنا به درخواست واحد‌های صنفی به آن‌ها واگذار و زیرنظر ماموران بازرسی اصناف، توزیع شده است.

او افزود: توزیع ۳۰۰ تن شکر دولتی با همکاری اتحادیه‌ها و با هدف تنظیم بازار، جلوگیری از افزایش قیمت و کمک به اقشار هدف در این شهرستان صورت گرفته است.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان دامغان به توزیع بیش از چهار هزار تن علوفه در ۶ ماه نخست سالجاری در بین دامداران دامغان اشاره کرد و بیان کرد: کاهش دغدغه‌های دامداران از اهداف تعاون روستایی است که در این راستا، در ۶ ماه نخست امسال چهار هزار و ۱۱۷ تن علوفه در شهرستان توزیع شده است.

شوکت آبادی ابراز داشت: ۲ هزار و ۵۰۰ تن خرمای تنظیم بازار نیز در ۶ ماه نخست امسال به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان بین توزیع کنندگان عرضه شده است.

او اظهار داشت: حمایت از تولید کنندگان می‌تواند آن‌ها را به تولید هرچه بیشتر تشویق کند که در همین راستا در ۶ ماهه نخست سال جاری، ۲ هزار و ۶۴۳ تن شیر تولیدی گاوداران دامغان از سوی شبکه تعاون روستایی شهرستان خریداری‌شده است.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان دامغان گفت: ۲۰ تن برنج خارجی نیز در نیمه نخست امسال در دامغان توزیع شد.

شوکت آبادی تصریح کرد: شرکت‌های تعاونی روستایی زنان دامغان نیز از ابتدای سال تاکنون، توانستند در سه نمایشگاه خارج از استان شرکت و محصولات تولیدی خود را عرضه کنند.

شهرستان دامغان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان و بیش از ۹۴ هزار نفر جمعیت دارد که بیش از ۲۱ هزار نفر جمعیت در روستا‌ها ساکن هستند.

انتهای پیام / م

توزیع شکر دولتی به منظور کنترل بازار

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر