کد خبر: ۷۱۱۲۰۳۱
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
کد خبر : ۷۱۱۲۰۳۱
گروه : یزد » یزد

مدیرعامل پروژه گندله سازی سه چاهون بافق گفت: با بهره برداری از این طرح برای ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم و برای ۱۸۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی شود.

به گزارش  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، هاشمی منش، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور به همراه هیات همراه از طرح گندله سازی سه چاهون شرکت سنگ اهن مرکزی ایران بافق بازید کرد و از نزدیک در جریان روند کار قرار گرقت.

او در این بازدید با اشاره به تامین مواد معدنی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: برای تامین مواد سنگ آهن مرکزی، دو معدن دیگر برای استخراج تعریف شده که در حال طی مراحل قانونی است و با این اقدام سنگ آهن از بن بست تامین مواد خارج می‌شود.

شفیع، مدیرعامل طرح گندله سازی سه چاهون سنگ آهن مرکزی بافق نیز در حاشیه این بازدید ادامه داد: طرح گندله سازی سه چاهون ظرفیت تولید پنج میلیون تن گندله در سال را داراست که قابلیت مصرف در احیای مستقیم را دارد.

او افزود: تاکنون یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای این طرح هزینه شده و حدود هزار میلیارد تومان دیگر نیز برای اتمام تمام واحد‌ها نیاز است.

مدیرعامل طرح گندله سازی سه چاهون سنگ آهن مرکزی بافق با بیان اینکه چشم انداز اتمام این طرح تا پایان سال جاری است، تصریح کرد: در حال حاضر این طرح حدود ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و توانسته برای ۱۲۰۰ نفر هم اشتغالزایی کند.

شفیع اظهارداشت: پیش بینی می‌شود با بهره برداری از این طرح برای ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم و برای ۱۸۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی شود.

مدیرعامل طرح گندله سازی سه چاهون سنگ آهن مرکزی بافق به تحقق اقتصاد مقاومتی در این مجموعه اشاره و خاطرنشان کرد: باتوجه به تحریم‌های تحمیل شده، برخی از شرکت‌ها عدم همکاری خود را اعلام کردند، اما با تکیه بر توان داخلی توانسته ایم مشکلات را حل کنیم.

انتهای پیام/ غ

بهره برداری از طرح گندله سازی سه چاهون تا پایان امسال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر