کد خبر: ۷۱۱۲۰۸۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
کد خبر : ۷۱۱۲۰۸۹

با تلاش شبانه روزی پلیس امنیت عمومی سیستان وبلوچستان سه نفر شرور تح تعقیب مقامات قضائی در عملیاتی ضربتی در زاهدان دستگیر شد.

دستگیری سه شرور تحت تعقیب در عملیات ضربتی پلیسسردارمحمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: نوزدهم تیرماه سالجاری در پی دریافت گزارشی مبنی بر تیراندازی مجر به جرح فردی جوان در یکی از محلات حاشیه شهر زاهدان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرارگرفت.

او  افزود: در بررسی‌های میدانی پلیس مشخص شد که سه مرد جوان و دارای سابقه شرارت در پی نزاع دسته جمعی مردی جوان را با شلیک گلوله سلاح گرم مجروح کرده و از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی پس از یک سری تحقیقات گسترده میدانی سرانجام مخفیگاه این سه جوان شرور را که دائم محل اختفایشان را تغییر می‌دادند شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم قضائی صبح روز گذشته در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه آن‌ها را پیش از هرگونه اقدام خطرناکی در یکی محلات حاشیه شهر زاهدان دستگیر کردند.

سردار قنبری با اشاره به کشف تعداد چهار قبضه قمه بزرگ و یک قبضه قمه کوچک و یک عدد فشنگ شکاری از مخفیگاه متهمان عنوان کرد: تیراندازی منجر به جرح، حمل سلاح سرد، سرپیچی و تمرد از قانون، درگیری‌های متعدد منجر به جرح با شهروندان از جمله شرارت‌های این متهم است که در دستگاه‌های قضائی و امنیتی به ثبت رسیده است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی این افراد شرور به دستگاه قضائی خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش کرده و به هیچ فردی اجازه نخواهد داد با اقدامات غیر قانونی و خلاف، موجبات برهم زدن نظم عمومی و آسایش مردم را فراهم کند.

انتهای پیام/ع

نزاع دسته جمعی مردی جوان در زاهدان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر