کد خبر: ۷۱۱۲۲۱۵
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
کد خبر : ۷۱۱۲۲۱۵
گروه : سمنان » سمنان
سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان خبر داد؛

دوست محمدی گفت: ۲۲ دوره آموزشی گردشگری از ابتدای امسال تا کنون در استان سمنان برگزار شد که نشان از رشد صد درصدی آن است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، حمیدرضا دوست محمدی، سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: بیش از یک هزار نفر از فعالان حوزه گردشگری استان در تمامی اقشار و سنین در این دوره‌های آموزشی در قالب همایش، کارگاه و دوره‌های کوتاه مدت شرکت کرده اند.

او افزود: این دوره‌ها شامل توانمندسازی دهیاران و فعالان روستا‌های هدف گردشگری، خانه‌دار‌های واحد‌های اقامتی، کارکنان اداره کل میراث استان، رستوران‌های بین راهی و مدیران سفره خانه سنتی، مدیران تاسیسات گردشگری و راهنمایان گردشگری استان، گردشگری کودک و دوره آموزشی قوانین و مقررات مالیاتی است که در سراسر استان برگزار شده است.

دوست محمدی با اشاره به برگزاری فم تور آشنایی دفاترخدمات مسافرتی تهران با جاذبه‌های استان، اظهار کرد: در این فم تور مدیران دفاتر خدمات مسافرتی مطرح تهران با بخش مهمی از جاذبه‌های استان آشنا شدند.

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان ابراز کرد: شناخت صنعت گردشگری، اکوتوریسم، مبانی کیفیت خدمات گردشگری، اصول آداب و معاشرت و اخلاق حرفه‌ای در صنعت گردشگری، اصول پذیرایی نحوه پرداخت مالیات به ویژه مالیات بر ارزش افزوده توسط دفاتر خدمات مسافرتی و سایر مدیران واحد‌های اقامتی و مبانی توسعه گردشگری روستایی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها بود.

او تصریح کرد: گردشگری پایدار، مدیریت و بازاریابی گردشگری مقصد، آموزش نوآوری و فناوری‌های جدید در گردشگری به ویژه گردشگری کودک، مدیریت و بازاریابی گردشگری از دیگر سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها بود.

دوست محمدی با اشاره به برگزاری همایش گردشگری آموزش، مهارت و اشتغال در دانشگاه سمنان و در هفته گردشگری امسال، بیان کرد: این همایش علاوه بر اینکه با استقبال خوب دانشجویان روبرو شد، زمینه شرکت دانشجویان را در دوره‌های آموزشی گردشگری در زمینه هتل داری و غیره فراهم کرد.

انتهای پیام / م

برگزاری همایش گردشگری آموزش، مهارت و اشتغال در دانشگاه سمنان در هفته گردشگری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر