کد خبر: ۷۱۱۲۲۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
کد خبر : ۷۱۱۲۲۷۲

راننده انگلیسی که در روز بارانی اقدام به اذیت و آزار عابران پیاده می‌کرد با هوشیاری یکی از رانندگان و پلیس این کشور شناسایی شد.

اقدام غیراخلاقی راننده در روز بارانی + فیلم///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با فرارسیدن فصل سرما و شروع بارندگی یکی از نکات مهم، توجه رانندگان به عابران پیاده در روزهای بارانی است. بویژه آنکه به دلیل شروع فصل مدارس بیشتر عابران پیاده در واقع دانش‌آموزان هستند و این احتیاط و توجه بیشتر رانندگان را می‌طلبد.

اما در کنار رانندگان با دقت و با اخلاق گاهی رانندگانی نیز پیدا می‌شوند که در روزهای بارانی به جای احتیاط در هنگام عبور از خیابان‌های پر آب عامدانه برای عابران پیاده ایجاد مزاحمت می‌کنند. مانند یک راننده آئودی مردم آزار که به تازگی ویدئویی از او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

 ویدئویی که توسط دوربین داش کم یک خودروی دیگر تهیه شده نشان می‌دهد که این راننده آئودی در روز بارانی عامدانه با منحرف کردن خودروی خود و با پاشیدن آب به اطراف تلاش می‌کند تا یک عابر پیاده زن را خیس کند. این ویدئو نشان می‌دهد که این راننده مردم آزار با دیدن عابر پیاده عمدا خودروی خود را به سمت محلی که آب جمع شده منحرف می‌کند تا بتواند عابر پیاده را خیس کند. این اتفاق در یکی از خیابان‌های " تیت بارن" در منطقه استافورد انگلیس رخ داد. در این ویدئو عابر پیاده نگون بخت در حالی که از این عمل غیرانسانی راننده مبهوت شده است به خودرو نگاه می‌کند. 

پس از انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی پلیس محلی انگلیس اعلام کرد که راننده خاطی را شناسایی و او را با در نظر گرفتن جریمه ای ویژه نقره داغ کرده است.

انتهای پیام/

نقره داغ شدن راننده مردم آزار توسط پلیس انگلیس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر