کد خبر: ۷۱۱۲۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
کد خبر : ۷۱۱۲۴۱۲

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری فردی که نیم تن انواع دارو‌های تک اعتیاد را در انباری جمع آوری کرده بود، خبر داد.

*بازداشت مدیر جعلی مرکز ترک اعتیاد در غرب تهران/ کشف بیش از 400 کیلوگرم شربت و قرص متادون از این مرکزبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت گفت: مدتی قبل گزارشی مبنی بر تردد مشکوک یکی از اهالی سکنه صادقیه دریافت کردیم که حکایت از این داشت: فردی که مدعی است مدیر مرکز ترک اعتیاد است در حال جمع آوری مقداری دارو و قرص‌های ترک اعتیاد است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مخواد مخدر قرار گرفت و مشخص شد که این فرد با جعل اسناد و اوراق تجاری و برخی مجوز‌های وزارت بهداشت، مدتی است که خود را مدیر یک مجموعه ترک اعتیاد معرفی می‌کند و مقادیری قابل توجهی دارو و شربت‌های مخصوص افراد ترک اعتیاد با قیمت دولتی تهیه و در محلی در حوالی میدان صادقیه آن را جمع آوری و قصد دارد با تجمیع این دارو‌ها به مقدار چند تن به صورت یک جا آن‌ها را بفروشد.


بیشتر بخوانید: کشف بیش از ۱۳۵ کیلوگرم تریاک در بدو ورود به پایتخت


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ابراز داشت: با هماهنگی‌های قضائی، تیمی برای دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی اعزام شد.

وی افزود: با ورود ماموران و بازرسی از محل مقادیر قابل توجهی انواع قرص و دارو‌های ترک اعتیاد از قبیل: ۳۹۶ کیلو و ۵۰۰ گرم شربت متادون به صورت شیشه‌ای و دبه‌ای و فله‌ای، ۱۸ کیلو ۶۰۰ و گرم قرص متادون و در مجموع ۴۸۰ کیلوگرم انواع دارو و شربت ترک اعتیاد کشف شد.

بخشنده در پایان ضمن اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شد، اضافه کرد: متهم برای سیر مراجل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر