کد خبر: ۷۱۱۲۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
کد خبر : ۷۱۱۲۵۹۲

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بدون شک ایجاد تحول در جامعه و هر بخشی با کارگروهی پیش می‌رود و عنصر پیشرفت به کار گروهی باز می‌گردد.

تاج: عنصر پیشرفت در گرو کار گروهی استبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در جمع ناظران داوری فوتسال حضور یافت و گفت: هدف ما و مجموعه فدراسیون از برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی این است که با یکسان سازی در بحث آموزش شرایط مناسبی را برای داوری و نظارت رقم زنیم. یکی از برنامه‌هایی که در دست کار قرار دارد تا مجموعه فوتسال در مسیر رشد بیشتر قرار گیرد ایجاد کمپ اختصاصی فوتسال است.


بیشتر بخوانید: واکنش تاج به حضور بانوان در استادیوم آزادی


او ادامه داد: احداث ساختمان اداری جدید فوتسال در کنار کمپ تمرینی برای فوتسال و همچنین سالن اختصاصی فوتسال که هم اکنون وجود دارد باعث خواهد شد تا با ایجاد شرایط و بستر مناسب برای تیم ها، وضعیتی را فراهم کنیم که تمرینات و اردو‌ها به طور مناسب برگزار و در نهایت بتوانیم عناوین مختلفی را کسب کنیم.

مرکز ملی فوتبال از امکانات منحصر به فردی بهره می‌برد

تاج افزود: مرکز ملی فوتبال از امکانات منحصر به فردی بهره می‌برد، ساختمان پک زمین‌های چمن طبیعی و مصنوعی، سالن اختصاصی فوتسال و زمین فوتبال ساحلی در این مرکز وجود دارد که باعث شده تیم‌ها بدون دغدغه تمرینات خود را برگزار کنند.

او در ادامه بیان کرد: امسال تلاش ما بر این است که از قشر داوری حمایت ویژه‌ای داشته باشیم و همانطوری که از ابتدای فصل شاهد بودید، کمیته انضباطی با اعتراض بازیکن، تیم و یا کادر در مقابل داور، برخورد جدی انجام داد. قصد ما دفاع از جامعه داور است چرا که معتقدیم داور اشتباهاتش مناسبات ندارد و سازمان یافته نیست و این امر بسیار مهم است که نباید داوری جانبدارانه باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: اینکه کمیته داوران به جوانگرایی روی آورده کار بسیار پسندیده‌ای است و معتقدم باید حرمت با تجربه‌ها در این زمینه حفظ شود. احترام به پیشکسوت یک نقطه مهم است. بدون شک ایجاد تحول در جامعه و هر بخشی با کارگروهی پیش می‌رود و عنصر پیشرفت به کار گروهی باز می‌گردد از همین رو از شما می‌خواهم که از تجربیات یکدیگر استفاده کنید و احترام گذاشتن به پیشکسوتان را از یاد نبرید.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر