کد خبر: ۷۱۱۲۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان، گفت: ساماندهی توزیع آگهی‌های دولتی در بین نشریات از مهمترین اولویت‌های این اداره کل است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان، گفت: ساماندهی توزیع آگهی‌های دولتی در بین نشریات از مهمترین اولویت‌های این اداره کل است.
احمد حسین فتایی گفت: ابتدا لازم می‌دانم از حمایت‌های مجموعه استانداری لرستان، همکاری دستگاه‌های اجرایی و همراهی اصحاب رسانه در خصوص برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان که خوشبختانه با استقبال عمومی گسترده‌ای روبرو شد، تقدیر و تشکر نمایم.

او ضمن تسلیت مجدد اربعین حسینی افزود: در این ایام لرستان میزبان خیل گسترده‌ی عزاداران سرور و سالار شهیدان بود و مواکب ما در استان به خوبی از دوستداران و رهروان کربلا پذیرایی کردند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سپس اظهار داشت: ساماندهی توزیع آگهی در بین نشریات از مهمترین اولویت‌های ما در این اداره کل است و در این راستا مکاتبات لازم را با دستگاه‌های اجرایی انجام داده ایم و همچنین قرار است در آینده نزدیک در جلسه‌ای با حضور ریاست کل دادگستری و مدیر کل ثبت اسناد، موضوع ساماندهی آگهی‌های این دستگاه‌ها نیز مورد بررسی قرار گیرد.

فتایی سپس با اشاره به درخواست اصحاب رسانه استان مبنی بر اختصاص تجهیزات تخصصی به خبرنگاران، گفت: در این زمینه نیز مکاتبات لازم را با اداره کل املاک تملیکی استان صورت داده ایم و امیدواریم با همکاری این اداره کل زمینه واگذاری تجهیزات تخصصی به خبرنگاران استان با قیمت مناسب فراهم گردد.

او در پایان به موضوع برگزاری دوره‌های تخصصی خبرنگاری و روزنامه نگاری در استان اشاره کرد و گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان، از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواسته ایم که لرستان میزبان دوره‌های تخصصی خبرنگاری و روزنامه نگاری از سطح یک تا چهار باشد تا اصحاب رسانه‌ی استان بهره برداری لازم را از این دوره‌ها که معمولا در تهران برگزار میشود، داشته باشند.

انتهای پیام/ب

ساماندهی توزیع آگهی‌های دولتی در بین نشریات

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر