کد خبر: ۷۱۱۴۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
کد خبر : ۷۱۱۴۳۵۶
قبادی دانا:

رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری مهرماه مددجویان این سازمان به حسابشان خبر داد.

مستمری مهرماه مددجویان بهزیستی به حسابشان واریز شدبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در جمع خبرنگاران در رابطه با گلایه مددجویان این سازمان برای عدم واریز مستمری مهر ماه گفت: از محل بودجه سازمان بهزیستی مستمری مهرماه مددجویان روز دوشنبه به حساب آن‌ها واریز شد.

وی در گلایه تعدادی از انجمن‌های اوتیسم به حمایت نشدن از طرف سازمان بهزیستی افزود: انجمن‌های بیماران اوتیسم باید از سازمان بهزیستی مجوز دریافت کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه اوتیسم یکی از بیماری‌های است که منجر به معلولیت می‌شود، گفت: در حال حاضر ۹۱ مرکز توانبخشی اوتیسم در کشور تحت پوشش سازمان بهزیستی کار می‌کنند.

قبادی دانا تصریح کرد: طبق ماده ۲۶ تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده ۵۶ احکام دائمی مجموعه‌های که می‌خواهند به معلولان خدمات ارائه دهند باید از سازمان بهزیستی مجوز دریافت کنند و مراکزی که گلایه عدم حمایت دارند فاقد مجوز هستند.


بیشتر بخوانید: معلولان سرپرست خانوار به تعداد اعضای خانواده مستمری می‌گیرند


وی بیان کرد: ۸ هزار و ۵۰۰ مرکز خیریه غیر دولتی از سازمان بهزیستی مجوز دریافت کرده اند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در رابطه با ساماندهی کودکان زباله گرد گفت: سازمان بهزیستی به موضوع زباله گرد‌ها ورود پیدا نمی‌کند و این موضوع به شهرداری ارتباط دارد.

قبادی دانا بیان کرد: ما بار‌ها با شهرداری تهران مکاتبه کردیم که پیمانکاران مرتبط با بازیافت زباله از کودکان استفاده نکنند.

انتهای پیام/

توضیحات بهزیستی درباره ساماندهی کودکان زباله گرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر