کد خبر: ۷۱۱۴۴۳۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
کد خبر : ۷۱۱۴۴۳۱
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی مطرح کرد:
صابرماهانی گفت: از ۱۱ آبان ماه کاروان راهیان نور آماده اعزام است تا با ارزش‌های دفاع مقدس تجدید بیعت کنند.
اعزام اردوی راهیان نور از ۱۱ ابان/ کمک بسیج دانش آموزی به آموزش و پرورش برای کاهش آسیب‌های اجتماعیبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، صابر ماهانی رئیس سازمان بسیج دانش آموزی در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با اشاره به روزشمار هفته بسیج اظهار کرد: سه‌شنبه هفتم آبان روز «دانش‌آموز بسیجی، اخلاق و پایداری» نام دارد که در این روز عزاداری هیئت‌های دانش‌آموزی مشهد مقدس در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می‌شود، چهارشنبه هشتم آبان روز «دانش‌آموز بسیجی، ایثار و تعالی معنوی»، پنج شنبه نهم آبان روز «دانش‌آموز بسیجی، شجاعت و آرمانخواهی»، است و در آخرین روز ششمین اجلاسیه (سومین دوره) کنگره ملی همفکری آینده‌سازان در محل سابق مجلس شورای اسلامی را خواهیم داشت.

او ادامه داد: در روز ۱۳ آبان حضور حداکثری دانش آموزان بسیجی را خواهیم داشت و امروز آن‌ها متوجه شدند که فشار‌ها تاثیری بر کشور ندارند.

صابر ماهانی بیان کرد: در ۱۵ هزار دبیرستان و هنرستان مسئولیت را به دانش آموزان سپردیم و این دانش آموزان از همان نوجوانی نسبت به بسیج احساس مسئولیت دارند که این موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب موثر است.


پاسخ به سوالات دانش‌آموزی را اینجا بخوانید

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی با تاکید بر اهمیت دفاع مقدس گفت: از ۱۱ آبان ماه کاروان راهیان نور آماده اعزام است تا با ارزش‌های دفاع مقدس تجدید بیعت کنند.

او بیان کرد: در سطح شهرستان‌ها مجامع علوی و فاطمی و در سطح کشوری مجمع همفکری داریم چراکه باید ارتباط بین سند تحول بنیادین و گام دوم را تقویت کنیم.

صابر ماهانی با اشاره به طرح شهید بهنام محمدی ک ت: در این طرح سه رکن مدرسه، خانه و مسجد را باید همجهت کنیم و با کار‌های تربیتی به آموزش و پرورش کمک کنیم.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی ادامه داد: در همین طرح برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی برنامه داشتیم تا کمک خانواده‌ها باشد.

او به برگزاری اردو‌های دانش آموزی اشاره و اظهار کرد: امسال که سال رونق تولید نامگذاری شده است، برخی اردو‌های دانش آموزی برای بازدید از کارخانه‌های تولید داخل داشتیم.

صابر ماهانی بیان کرد: در عرصه دفاعی برگزاری درس آمادگی دفاعی را داریم و برای دانش‌آموزان هر ساله اجرا می‌شود.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی گفت: در موضوع راهیان نور خانواد‌ها خیلی کمک ما کردند و امیدوارم این حرکت را روز به روز بیشتر ترویج دهیم.

او درباره توجه به آسیب‌های اجتماعی و کمک طرح بهنام محمدی به آموزش و پرورش گفت: براساس این طرح وارد مدارس متوسطه اول شدیم و بسیج اعتباراتی برای برگزاری کار‌های تربیتی مانند برگزاری اردو‌ها در نظر گرفتیم.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر