کد خبر: ۷۱۱۴۹۱۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
کد خبر : ۷۱۱۴۹۱۹
گروه : قم » قم
استاندار قم مطرح کرد؛

سرمست گفت: اظهارات مطرح شده در جلسه شورای اسلامی شهر قم، سخنان فرماندار و معاون عمرانی استانداری، موضوعاتی در چارچوب قانون بوده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،بهرام سرمست استاندار قم در واکنش به سخنان برخی اعضای شورای اسلامی شهر قم در جلسه اخیر شورای اسلامی شهر و انتقادات تند مطرح شده نسبت به معاونت عمرانی استانداری و فرماندار قم، گفت: آقای حیدری، فرماندار و آقای بهشتی معاون عمرانی استانداری چیزی غیر از قانون نگفتند و هر آنچه می‌گویند در چارچوب وظایف قانونی خودشان است و از آن‌ها حمایت خواهم کرد.

او با اشاره به اینکه سیاست استانداری هم‌افزایی و اتحاد درون استان است، افزود: بنای ما بر تعامل، هم افزایی، اتحاد و همدلی است و تلاش می‌کنیم با حمایت از پروژه‌ها شهر را به سوی عمران و آبادانی بیشتر پیش ببریم.

استاندار قم افزود: اخیراً برخی از بحث‌های اختلافی بزرگنمایی شده است که تلاش می‌کنیم وارد حاشیه‌ها نشویم و دور از حاشیه مسائل را مدیریت کنیم.

او با بیان اینکه همه باید بر اساس قانون با یکدیگر تعامل کنند، گفت: در سازوکار‌های قانونی تمام مسائل پیش بینی شده و اگر بر اساس این سازوکار‌ها پیش برویم نیازی به بحث و گفت‌وگوی اضافه نیست.

سرمست عنوان کرد: بنای ما برای پیشبرد پروژه‌های عمرانی قانونمندی، توجه به طرح‌های تفصیلی و اولویت‌بندی پروژه‌ها در طرح‌های و اسناد بالادستی است.

او با اشاره به اینکه تصمیماتی که در استانداری گرفته می‌شود، بر مبنای اصول فنی است ادامه داد: روح کلی حاکم بر مدیریت استان تعامل و هم‌افزایی و پرهیز از حاشیه پردازی برای پیشبرد امور در جهت مصالح کلی مردم است تا بتوانیم خدمت‌رسانی بیشتری نسبت به زائرین و مجاورین کریمه اهل بیت داشته باشیم.

انتهای پیام/الف

اظهارنظر اخیر معاونان استانداری قم در چارچوب وظایف قانونی است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر