کد خبر: ۷۱۱۵۸۲۷
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
تاریخ انتشار : ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد خبر : ۷۱۱۵۸۲۷
گروه : بوشهر » بوشهر
سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری بندر بوشهر:

احمد بارگاهی گفت: با توجه شکایت‌هایی که به سازمان فرهنگی شهرداری می‌رسد مینی‌پارک‌ها از استانداردهای لازم برخوردار نیستند

مینی‌پارک‌های بوشهر از استانداردهای لازم برخوردار نیستند/ ۹۰ درصد خانه‌های بازی شهر بوشهر استاندارد استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، احمد بارگاهی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر صبح پنج‌شنبه در نشست با مسئولان اداره کل استاندارد استان بوشهر اظهار داشت: سازمان فرهنگی شهرداری توجه ویژه‌ای به مقوله استانداردسازی داشته و در همین راستا خانه‌های بازی زیرمجموعه خود را موظف به استانداردسازی کرده است.

او تصریح کرد: با توجه به تنوع کالاها و خدمات نیاز جامعه به استاندارد و الزامات آن بر روی کالاها بیش از گذشته احساس می‌شود و دراین‌ارتباط وظیفه اداره کل استاندارد به‌عنوان متولی استانداردسازی سنگین‌تر شده است.

مینی‌پارک‌های فعال در شهر بوشهر زیر نظارت سازمان فرهنگی شهرداری نیستند

بارگاهی اضافه کرد: مینی پارک‌های فعال در شهر بوشهر نیز زیر نظارت سازمان فرهنگی شهرداری نیستند و باوجود پیگیری‌های پی‌درپی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و مکاتبه با متولیان امر تاکنون استانداردسازی آن‌ها به نتیجه خاصی نرسیده است.

مینی‌پارک‌ها از استانداردهای لازم برخوردار نیستند

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر بیان کرد: با توجه شکایت‌هایی که به سازمان فرهنگی شهرداری می‌رسد مینی‌پارک‌ها از استانداردهای لازم برخوردار نیستند و تاکنون چندین حادثه خطرناک در این مراکز رخ‌داده است.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر نیز گفت: موضوع استاندارد نبودن برخی مکان‌های مورد استفاده کودکان به‌زودی در شورای استاندارد استان مطرح می‌شود تا در آینده نزدیک شاهد حل مشکلات و ایمن‌سازی این مراکز باشیم.

محمدرحیم بهره‌مند خاطرنشان کرد: کودکان خط قرمز ما به‌حساب می‌آیند و در این زمینه هیچ‌گونه کوتاهی پذیرفته نمی‌شود.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر