کد خبر: ۷۱۱۸۸۵۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
کد خبر : ۷۱۱۸۸۵۴

شهردار اشترینان گفت: ۲۰ میلیارد ریال اعتبار جبران خسارت سیلاب به شهرداری اشترینان اختصاص یافت.

اختصاص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار جبران خسارت سیلاب به اشترینان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  محمدرضا مقصودی شهردار اشترینان گفت: وقوع سیلاب در ابتدای سال جاری خسارت‌هایی را به دنبال داشت که ارزیابی لازم انجام و مشخص شد ۲۰۰ میلیارد ریال به زیرساخت‌های شهری اشترینان خسارت وارد شده است.

مقصودی اضافه کرد: ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت‌های ناشی از سیلاب برای شهرداری اشترینان در نظر گرفته شده، اما هنوز تخصیص داده نشده است که در صورت تخصیص اقدامات و برنامه‌هایی که در اولویت قرار دارند انجام می‌شود.

او با اشاره به این که پیمانکار مورد نظر برای اجرای اقدامات در نظر گرفته شده اظهار داشت: به محض تخصیص اعتبارات قرار است که هشت میلیارد ریال برای کانال مهار آب‌های سطحی، چهار میلیارد ریال برای جدول گذاری و پنج میلیارد ریال هم برای ترمیم و بهسازی آسفالت معابر و خیابان‌ها هزینه شود.

شهردار از رفع نقص در نقاط بحرانی اشترینان خبر داد و گفت: بعد از سیلاب فروردین امسال هشت پل دچار آسیب شدند که تاکنون تعدادی از پل‌ها بازسازی و رفع نقص شده و مابقی نیز طبق اولویت بندی رفع نقص می‌شوند.

مقصودی اضافه کرد: در منطقه گولک اشترینان که بحرانی‌ترین نقطه حادثه خیز سیلاب بود، رفع مشکل شده و در صورت بارش شدید باران نیز در این منطقه مشکلی ایجاد نخواهد شد.

او افزود: اقدامات لازم انجام شده و تهمیدات اندیشیده شده است تا در صورت بارش شدید باران مشکلی در سطح شهر اشترینان ایجاد نشود.

شهر اشترینان با جمعیتی حدود ۶ هزار نفر مرکز بخش اشترینان است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/ر

۲۰ میلیارد ریال اعتبار جبران خسارت سیلاب به اشترینان اختصاص یافت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر