کد خبر: ۷۱۲۱۵۷۲
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

مدیر عامل شرکت گاز گلستان گفت: قبوض کاغذی گاز به زودی حذف می‌شوند.

حذف قبوض کاغذی گاز در گلستان
به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان،به نقل از روابط عمومی شرکت گاز گلستان، رحیمی مدیر عامل شرکت گاز گلستان گفت: حسب دستورالعمل ابلاغی شرکت ملی گاز ایران نسبت به طرح حذف قبوض کاغذی گاز که با هدف بهبود کیفیت و توسعه خدمات الکترونیک به مشترکین و صیانت از محیط زیست، از آذر ماه امسال اجرایی می‌شود دراستان گلستان این طرح نیز کلید خورد.

مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان افزود:این شرکت در اجرای این طرح همزمان با سایرشرکت‌های گاز استانی، بستر و زیرساخت‌های لازم را ایجاد کند و توانسته زمینه‌های اجرای این موضوع را فراهم کند.

او افزود:این طرح از ابتدای آذرماه همزمان با سایر استان‌ها اجرایی خواهد شد.

مهندس رحیمی درخصوص مزایای این طرح گفت:صرفه جویی و کاهش هزینه ها، بهبود کیفیت و خدمات به مشترکین، ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، تسریع در ارسال صورتحساب، سهولت دسترسی مشترکین به صورتحساب گاز و کاهش زمان توزیع قبوض، پرداخت آنلاین، سرعت بخشی در وصول مطالبات و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و حفاظت از محیط زیست، ازجمله فواید این طرح است.

او با تاکید برهمراهی و همکاری مشترکین عزیز گاز طبیعی به منظور سهولت درانجام این طرح شده اضافه کرد: مشترکین گاز برای تکمیل و ثبت اطلاعات خود (کدپستی، شماره اشتراک و شماره تلفن همراه) می‌توانند با یکی از روش‌ها شامل مراجعه به سایت اینترنتی شرکت گاز استان گلستان www.nigc-golestan.ir و یا ارسال (شماره اشتراک*۱) (به ترتیب از سمت چپ به راست: عدد یک ستاره شماره اشتراک) به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۹۴، و همچنین تماس با شماره تلفن ۳۱۹۴ و ثبت موبایل و شماره اشتراک گاز و کد پستی، مراجعه به ادارات گاز شهر‌ها اعلام شماره تلفن همراه به مامورین گاز در محل اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان تاکید کرد: مشترکین گاز باید توجه داشته باشند درصورتی که شماره تلفن همراه خود را ثبت نکنند، امکان دریافت قبض پیامکی را نخواهند داشت.
 
انتهای پیام/ن
 

قبوض کاغذی گاز در گلستان حذف می شوند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر