کد خبر: ۷۱۲۲۸۶۴
گروه : البرز » کرج
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
کد خبر : ۷۱۲۲۸۶۴
گروه : البرز » کرج
فرمانده کل سپاه:

فرمانده کل سپاه گفت: ملت ایران مرد عبور از گردنه‌های سخت هستند و از طرفی‌ نیروهای مسلح هر دشمنی را شکست داده است.

ملت ایران مرد عبور از گردنه‌های سخت هستند/ تنها دشمنان ملت ایران‌ فقر و محرومیت استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در حاشیه دیدار با مردم روستای جارو شهرستان اشتهارد که صبح امروز در این شهرستان برگزار شد با تبریک حلول ماه ربیع‌الاول اظهار داشت: خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که امروز این توفیق حاصل شد که به اتفاق تعدادی از همکاران به دست‌بوسی مردم شریف و عزیز استان البرز و شهرستان اشتهارد نائل شوم.

او افزود: بنده خود روستایی و روستا‌زاده هستم و روستایی بودن را درک می‌کنم و روستایی بودن را چیز دیگری می‌دانم که صدق، صفا، صمیمیت، مهربانی، رزق حلال و پاک‌دستی از ویژگی‌های آن‌هاست.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه از استاندار، فرمانده سپاه البرز و بسیج سازندگی برای اقدامات انجام شده در راستای محرومیت‌زدایی تشکر می‌کنم، بیان کرد: روحانیون پرچم‌دار حل مشکلاتی هستند که مردم در روستا‌ها به آن دچار می‌شوند.


بیشتر بخوانید: افتتاح ۱۲۰۰ پروژه محرومیت زدایی در البرز + فیلم


او با بیان اینکه سختی‌های بزرگی را با جهاد پشت سر گذاشته‌ایم و بر دشمنان بزرگی پیروز شده‌ایم، گفت: ایران اسلامی دشمنان خود را تا قبرستان آرزوهایشان بدرقه کرد و اجازه ندادیم از ما سبقت بگیرند و از رویا‌های باطل و خواست آن‌ها عبور کردیم و با جهاد، کشور را از دست دشمنان نجات دادیم و همه این دستاورد‌ها ناشی از پیروی از، ولی فقیه بود.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه آمریکا، اسرائیل، سعودی‌ها و انگلیسی تنها دشمنان ملت ایران نیستند، بلکه فقر و محرومیت دشمن ماست، متذکر شد: وقتی این همه انسان عاشق در کشور داریم که حماسه اربعین را خلق می‌کنند و با این همه انسان‌های عاشق و پای کار نباید در این کشور ایران فقیر، محروم و بیماری وجود داشته باشد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه شان ملت ایران اسلامی رفاه است و باید برای دستیابی به این مهم همه تلاش کنند، گفت: منابع غنی و سرشاری در ایران وجود دارد که می‌تواند همه جهان را سیر کند. همه نعمت‌های جهان در ایران وجود دارد.

او با بیان اینکه ایران محور وحدت و پیروی از ولایت و رهبری است که این موهبت بی‌نظیر الهی است، تصریح کرد: رهبری معظم انقلاب یک موهبت الهی است که خداوند به این کشور اعطا کرده و او ما را برای جنگ با فقر فرمان داده و دغدغه ایشان آرامش، عزت، شرف و آبروی این مردم است و امنیت و پیشرفت مردم دغدغه رهبری معظم انقلاب است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ایران در شرایط سخت تحریمی در حال پیشرفت و توسعه است، تصریح کرد: در این شرایط نیروگاه، پالایشگاه‌ها و سد‌ها ایران ساخته شده و بهتر از کشور‌های ثروتمند است و این پیشرفت با حرکت ما تداوم می‌یابد؛ ما به یک نهضت قوی نیاز داریم لذا باید در میان شهرها و روستا‌ها حرکت کنیم و ایران را بسازیم و چشم دشمنان را خیره کنیم.

او با بیان اینکه ما دشمن فقر و محرومیت هستیم و پای این قضیه تا پای جان هستیم، گفت: ملت ایران مرد عبور از گردنه‌های سخت هستند و از طرفی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران هر دشمنی را شکست داده و با کوچک‌ترین تجاوز ضربه فنی و درهم می‌شکنند.

سردار سلامی با بیان اینکه این جسم ما هیچ ارزشی ندارد الا اینکه در مقابل خواسته‌ها و آرزو‌های ملت ایران تکه تکه شود، گفت: روستای جارو و محبت مردم با صفای اشتهارد را فراموش نمی‌کنم.

انتهای پیام/ب

صحبت های سرلشکر سلامی در استان البرز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر