کد خبر: ۷۱۲۴۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
کد خبر : ۷۱۲۴۲۷۳
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

انتقال فرزندان هیئت علمی دانشگاه آزاد از دامپزشکی به پزشکی بدون حداقل نمره حواشی بسیاری به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، «انتقال از دامپزشکی به پزشکی بدون حد نصاب نمره» خبری تکان دهنده که چند وقت پیش در رسانه ها منتشر شد، چرا که بنابر مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی فرزندان هیئت علمی دانشگاه ها می توانند با کسب درصد ۹۲.۵ نمره از دانشگاهی به دانشگاه مبدا محل کار والدین منتقل شوند.
 
همچنین مصوبه تغییر رشته منوط به کسب همین میزان نمره است اما فرزندان برخی افراد که علاوه بر استادی دانشگاه مسندهای دیگری هم دارند، توانسته اند با دور زدن کنکور پزشکی وارد دانشگاه شوند و در این رشته تحصیل کنند.
حواشی انتقال استادزاده‌ها از دامپزشکی به پزشکی / پای آقازاده‌های وزارت بهداشت به ماجرا باز شد

ماجرای انتقال از دامپزشکی به پزشکی چه بود؟

به گفته بهروز بنیادی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ۱۳۴ نفر از فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد که در رشته دامپزشکی قبول شده بودند، اکنون به‌صورت غیرقانونی در رشته پزشکی تحصیل می کنند.

بنیادی اظهار کرد: در سال ۹۶ اتفاقی عجیب در دانشگاه آزاد اسلامی برای تغییر رشته گروهی خاص از دانشجویان اتفاق افتاده است که فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد بتوانند بنابر انتخاب خودشان، اما با شروطی تغییر رشته بدهند، برای مثال فرزند یک عضو خاص از هیئت علمی دانشگاه آزاد که در رشته دامپزشکی پذیرفته شده است، در رشته پزشکی ادامه تحصیل دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: شروط این تغییر رشته آن بود که باید این اتفاق در همان دوره و رشته‌های هم تراز انجام شود، همچنین دانشجو به دانشگاهی منتقل شود که والدین در آن عضو هیئت علمی هستند و اگر پس از دو ترم متوالی دانشجویان معدل بالای ۱۵ کسب کنند، امکان ادامه تحصیل در رشته جدید فراهم می‌شود.

به گفته بنیادی این مصوبه مربوط به ریاست قبلی دانشگاه آزاد است، اما اجرایی‌شدن روند انتقال و تغییر رشته دانشجویان فرزند اعضای هیئت علمی در سال ۹۷ و ریاست جدید دانشگاه رخ می‌دهد.

حواشی انتقال استادزاده‌ها از دامپزشکی به پزشکی/ پای آقازاده‌های وزارت بهداشت به ماجرا باز شد


بیشتر بخوانید:لغو یک مصوبه جنجالی در انتقال از رشته دامپزشکی به پزشکی+ سند


انتقال از دامپزشکی به پزشکی همچنان ادامه دارد؟

لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت درباره تخلف انتقال استادزاده ها از دامپزشکی به پزشکی در دانشگاه آزاد گفت: از یک سال و نیم پیش بدون اطلاع وزارت بهداشت نقل و انتقالاتی بدون حداقل شرط از رشته دامپزشکی به پزشکی انجام شده است، می‌بایست برای این کار امضای دو وزیر و رئیس دانشگاه را می‌داشتند که لااقل وزیر بهداشت این را امضا نکردند البته دکتر طهرانچی اشکالاتی به مصوبه دانشگاه آزاد گرفته بودند.

وی ادامه داد: فرزندان اعضای هیئت علمی در طول یک سال و نیم برای گرفتن مجوز به ما مراجعه کردند و مدارکی ارائه کردند که دانشگاه آزاد و وزارت علوم با انتقال موافق است و اگر وزارت بهداشت موافقت کند انتقال ها انجام می شودو در مسیر بررسی دریافتیم که نقل و انتقالاتی بدون مجوز وزارت بهداشت انجام شده است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به ادامه انتقال فرزندان هیئت علمی فرزندان از دامپزشکی به پزشکی اظهار کرد: دانشگاه آزاد امسال هم اعلام کرده بود که فرزندان هیئت علمی از این مصوبه می توانند استفاده کنند، ما در کمیسیون موارد خاص  همه ابعاد موضوع را بررسی کردیم و در نامه ای به دانشگاه آزاد نوشتیم اعلام کردیم که باید تصمیمات شما با نظر وزارت بهداشت صورت می گرفت و برای کسانی که قول انتقالی داده شده است فقط این مجوز را می دهیم که برای یک دوره به شرط تحصیل در خارج کشور و گذراندن ۳۶ واحد با نمره خوب می توانند در پزشکی دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدهند و شرط ممنوعیت انتقال به داخل را فقط برای این افراد برداشتیم.

وی تصریح کرد: پس از این مصوبه کمیسیون خاص و ماجرای های مطرح شده تصمیم گرفتیم که این مصوبه را لغو کنیم و وزیر بهداشت دستور لغو مصوبه را دادند.

وزیر بهداشت هم  در واکنش به جنجال ها در مورد  جا به جایی فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در گفت و گو با خبرنگار  حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: چیزی به عنوان سهمیه هیئت علمی نداریم و فقط جابجایی فرزندان اعضای هیئت علمی از دانشگاه و رشته به دانشگاه و رشته دیگر صورت می گرفت  و مواردی منتسب به این مقررات در حال انجام بود که از دو ماه پیش من دستور لغو آن را دادم چرا که هیچ کس حق ندارد خارج از بضاعت و پتانسیل خود از ظرفیت دانشگاه‌های علوم پزشکی استفاده کند.

حواشی انتقال استادزاده‌ها از دامپزشکی به پزشکی/ پای آقازاده‌های وزارت بهداشت به ماجرا باز شد

آقازاده های وزارت بهداشت پشت پرده انتقال از دامپزشکی به پزشکی

در حالی که معاون آموزشی وزارت بهداشت از ادامه درخواست های انتقال و وعده دانشگاه آزاد سخن گفته بود اما طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد  در گفت و گو با خبرنگار  حوزه بهداشت و درمان گفت: این مصوبه مربوط به سال ۹۶ بوده است و در سال ۹۷ و ۹۸ موردی برای انتقال نداشتیم.

همچنین در مصاحبه ای طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد ضمن افشارگری، پای آقازاده‌های وزارت بهداشت را به میان کشید و گفت: در سال ۹۵ دو نفر از مدیران وقت وزارت بهداشت که فرزندان آن‌ها در رشته دامپزشکی قبول شده بودند، قصد تغییر رشته از دامپزشکی به داروسازی را داشتند که با توجه به نداشتن حداقل نمره این کار انجام نشد.

وی افزود: با توجه به فشار‌ها به دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس وقت دانشگاه در شهریور ۹۶ پس از استعلام از وزارت بهداشت و کسب موافقت وزارتخانه با انتقال فرزندان این دو مدیر موافق می‌کند و مصوبه‌ای در مهر ۹۶ مبنی بر انتقال همه فرزندان هیئت علمی از رشته دامپزشکی به پزشکی به تصویب می‌رسد و دانشگاه آزاد دانشجویان متقاضی را به صورت مشروط قبل از دوره ریاست من ثبت نام می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: منشاء مصوبه درخواست برخی از مدیران ارشد وزارت بهداشت بوده است که حتی پیگیر اجرای خواسته خود در سال ۹۷ بودند که این اجازه به آنها داده نشد و مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه در اسفند ماه ۹۷ لغو و با دستور دکتر نمکی وزیر بهداشت مبنی بر لغو مصوبه کمیسیون موارد خاص وزارت بهداشت در سال ۹۷، موضوع کاملاً منتفی شد.

حواشی انتقال استادزاده‌ها از دامپزشکی به پزشکی/ پای آقازاده‌های وزارت بهداشت به ماجرا باز شد

هفته جاری؛ بررسی موضوع دور زدن کنکور پزشکی و صندلی فروشی در کمیسیون بهداشت

ترکی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان و آموزشی پزشکی درباره تخلف انتقال دامپزشکی به پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: نباید اجازه دهیم که برخی دانشجویان با رانت والدین منتقل شوند و از رشته دامپزشکی به پزشکی  تحصیل کنند، اعضای هیئت علمی داشته مزایایی دارند و این درست نیست که برخی با رانت در رشته پزشکی تحصیل کنند.

محمد نعیم امینی فرد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: پیرمون مسائل پیش آمده درباره صندلی فروشی پزشکی در نخستین جلسه کمیسیون بهداشت در این هفته وزیر بهداشت به همراه معاون آموزشی وزارت بهداشت برای توضیحات و بررسی به کمیسیون بهداشت خواهند آمد.
 
خالقی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان درباره موضوع جا به جایی دانشجویان دامپزشکی به پزشکی اظهار کرد: دانشگاه آزاد باید شفاف سازی کند که مسئول وزارت بهداشت در مصوبه دست داشتند و باید اعلام کنند که چه تعداد دانشجو از این مصوبه استفاده کردند و بدون کسب حداقل نمره توانستند از دامپزشکی به پزشکی منتقل شوند و متاسفانه برخی انتقال ها سلیقه ای صورت می گیرد.
 
وی ادامه داد: باید به جای اقداماتی چون انتقال فرزند، امتیازاتی چون افزایش حقوق یا بودجه پژوهشی به هیئت علمی دانشگاه ها داده شود چرا که این امتیاز به تولید محصول و بهبود اقتصاد کشور کمک می کند.
 
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید مصوبه جا به جایی اعضای فرزندان هیئت علمی بازنگری شود چرا که به نظر من این مصوبه ظلم در حق سایر دانشجویان است که با تلاش بسیار در رشته ای مانند پزشکی قبول شده اند.
 
حواشی انتقال استادزاده‌ها از دامپزشکی به پزشکی/ پای آقازاده‌های وزارت بهداشت به ماجرا باز شد
 

سکوت وزارت علوم و اظهارات سوال برانگیز وزارت بهداشتی ها و دانشگاه آزاد

حالا سوال اینجاست که چرا وزارت علوم و دانشگاه آزاد حتی با وجود فشار مدیران وزارت بهداشت با انتقال فرزندان هیئت علمی  بدون حداقل نمره موافقت و مصوبه ای خلاف قانون تصویب کردند؟، از طرفی چرا وزارت بهداشت که خود متولی آموزش پزشکی بوده و مدعی کشف این تخلف دانشگاه آزاد است، راهی برای نظارت بیشتر بر ورودی های پزشکی دانشگاه آزاد ندارد و بالاخره با سکوت وزارت علوم و پاسکاری های دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت که توپ را در زمین یکدیگر می اندازند، بالاخره مقصر کیست؟
 
باید منتظر ماند و دید که بالاخره تکلیف این اقدامات خلاف قانون چگونه مشخص می شود؟ آیا دانشجویانی که به گونه ای توانستند کنکور پزشکی را دور بزنند همچنان به تحصیل خود ادامه می دهند و همچنان با رانت والدین خود به تحصیل ادامه می دهند و پزشک می شوند؟!
 
امید است که نهادهای نظارتی مانند قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی به ماجرا ورود کنند، همچنین وزارت بهداشت درباره نقش مدیران خود در تصویب یک مصوبه خلاف قانون اظهار نظر کند و به عنوان نهاد متولی آموزش پزشکی اجازه ندهد برخی با رانت و بدون سواد علمی  بتوانند پزشک شوند، چرا که  پزشکان جان مردم را در دست خود دارند، از طرفی وزات علوم اعلام کند که چرابا این مصوبه خلاف قانون موافقت کرده است.
 
انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۴۸
در انتظار بررسی: ۰
عطا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
چه خیاتت بزرگی به این ملت .جناب رئیسی ای داد بیداد به فریاد مدافعان نظام و مردم برسید.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
یه دوستی داشتم دانشگاه دولتی پزشکی می خوند میگفت دو تا هم کلاسی داشتیم از یه شهر کوچیک و دور افتاده. این دو نفر به حدی پایه تحصیلی ضعیفی داشتند که همه متعجب بودند چطور اینها پزشکی قبول شدند. تا اینکه بعد از دو ترم که با هم صمیمی شدیم گفتند سرجلسه کنکور یه دانش آموز خیلی زرنگ و نخبه داشتیم و مراقبین جلسه هر جوابی اون دانش آموز میزد به بقیه میگفتند. اینجوری میشه که از یه کلاس 50 نفره تمامی دانش آموزها به بهترین دانشگاه های ایران میرند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
هر دم از این باغ دمی می رسد خوبه دیکه دامپزشک با رانت پزشک می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
خوب بابات استاد باشه پزشکی هم بخونی دیگه چی میخوای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
خدا لعنت کنه هرکی رانت و پارتی استفاده میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
واقعا که
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
دانشجوسهمیه ای اشتباه است نتنهاحق دیگردانشجوهاگرفته میشود
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
بسه بابا، همین سهمیه ایها رو میگیرن که الان کلیپش پخش شده بیمار قلبی رو کتک میزنن توی گیلان،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اینها که بچه خودشان را از هزار راه به دانشگاه پزشکی می‌رسانند آن زمان اگه اینها پزشک باشند خودشان به این بچه‌های خلف مراجعه میکنند؟ ای کاش رییسی به این موارد وارد میشد تا ما بفهمیم تواین چند سال چند نفر کنکور دور زدن دارند پزشک میشوند
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آقا زاده ای از دامپزشکی شهرکرد اومده شده دندانپزشکی علوم پزشکی همدان .
اونوقت اومدن تو استان همدان آزمون درون استانی استخدامی مامائی برگذار کردند که همه ی سوالات از یه کتاب تازه چاپ شده گذاشتند و کسایی تو اون آزمون رتبه آوردن که وقتی همکلاسی بودیم واسه مشروط نشدن درس میخواندند و حالا فقط یک گزینه رو اشتباه زدند، به نظر شما این شائبه پیش نمیاد که .......؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اگراون افرادبه جای خودشون بازنگردندهمین روال ادامه پیداخواهدکرد ومتاسفانه حق دانشجویان بااستعدادپایمال خواهدشدمث اینه که بگیدبچه های معلمهابدون آوردن رشته تجربی یاریاضی می تونندتغییررشته بدن ووارداون رشته هابشن ضمنا ماندن اوناباعث گسترش پارتی بازی ودورزدن قوانین میشه پس واجبه که سرجاشون برگردن تادیگه اینجورکارابه ذهن کسی خطورنکنه وحتما اطلاع رسانی بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بعد هم مردم بیخبر از همه جا فکر میکنن سهمیه ی شهدا و جانبازان که جانشون برای مملکت دادن علت قبول نشدنشون هستند در حالی که سهمیه ها شامل لیبرال ها شده
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
حتما 13400 نفر بوده..البته صددر صد
علی حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چقدر جالبه باید به همه شون صدآفرین داد.این در حالیست که برای انتقال دختران به شهر خودشون ودر رشته تحصیلی خودشون با اون وضعیت کنکور سال 96 که ....ملت رو اذیت کردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
یک دامپزشک که میاد پزشک میشه واقعا مسخره است، ژن خوب یعنی همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
کارکنان ستادی دانشگاه ها هم همکاری صمیمانه با اینگونه دانشجویان دارند و بگونه ای بی نصیب نمی‌مانند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
دانشگاه آزاد همين حالاشم با كمبود دانشجو روبروست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
حتما کسی کخ چنین مصوبهای را در شورای انقلاب فرهنگی تصویب کرده بچه خودش دامپزشکی می خواندهدر غیر اینصورت چنین چیزی به فکرشان خطور نمی کند حالا ببینید کدام نفرشان بچهاش پزشک شده
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
دانشگاه آزاد را باید تعطیل کرد. 24 میلیون داده ایم برای دروس دکترا و آزمون جامع هم داده و قبول شده ایم، الان برای یک رساله که از صفر تا صدش را باید خودمان انجام دهیم، قریب به 60 میلیون میخواهند! برای چه؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بعد همین دکترهای بی سواد می خواهند مردم را معالجه کنند. برای همین هیچ وقت هیچ بیماری خوب نمی شه چون دکترها بی سواد هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
در این دانشگاه های آزاد رو ببندید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
الان خیلی از خطاهای پزشکی منجر به مرگ و نقص عضو بیماران که تعدادش هم زیاد و افزایشی هست مربوط به همین سهمیه هاست که طرف پزشک شده ولی صلاحیت هم نداشته. پیشنهاد مشخص من اینه که همه این پزشکان سهمیه ای در یک بیمارستان کار کنند و مسئولین و نمایندگان مجلس که این سهمیه ها رو تصویب کردند هم مجبور باشند فقط در این بیمارستان ها در مان شوند!!! چطوره؟ بنظرم بد نباشه
پاسخ ها
محمد از گلستان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
قربون دهنت.قول میدم اگه بابای اقای دکتر سهمیه ای مریض بشه برای درمان به پسرش مراجعه نمی کنه.
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
یه نفر بچه اش مریض شده بود شب رفته بود در خونه یه دکتر که فامیلشون بود و به دکتر گفته بود یه قرص یا شربت به بچه ام بده تا صبح ببرمش پیش یه دکتر حسابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
دانشگاه ملیش هم همینه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
انتظاری نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وقتی میگن مافیای کنکور یعنی همین .کنکور باید کاملا بدون سهمیه باشه براساس سطح سواد افراد نه ابا و اجدادشون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بچه ها درس میخونن بعد یه سری بیسواد فقط بخاطر این که بچه استاد دانشگاه هستن یا سهمیه دارن میشن دکتر این عدالت واقعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
امیرکبیربایدبیاید اخه اون روستایی که درمدرسه تیزهوشان شب وروز درس میخونه نه کجا بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چه شود دامپزشک پزشک می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وا مگه میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
فعلا که شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
والا من عشقم معلمیه وفوق لیسانس زیست دارم از دانشگاه تهران
برخلاف اطلاعات زیادم نمیدونم چطوره که تو مصاحبه ها رد میشم
برا همین نمیشه
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
امبد خدا میشه.اوضاع معلمان داره خیلی خوب میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بدلیل عدم استفاده ازبندپ
بالاترازفرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چرا باید اولا مصوبه هایی تصویب شود که بر خلاف عدالت اجتماعی و اسلامی هست حالا که معلوم شده حق بسیاری از پشت کنکوری ها و دانشجویان تضییع شده است چرا هیچ مرجعی با آن به شدت برخورد نمی کند تا حداقل از تاریخ به بعد عدالت اجتماعی و اسلامی در ورود به دانشگاه در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی دقیقا اعمال گردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چه ایرادی داره میتونن میکنن؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نگران نباشید اونا که برای ویزیت بیمار مدرک نمیگیرن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اره برای ویزیت نیست برای صندلی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
کاش براویزیت بیمارمدرک میگرفتن اونطوری فقط یه تعدادخاص رابدبخت میکردند یاجونشونو ازدست میدادندولی متاسفانه براپستهای کلیدی که همه مردم را
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
البته اون آقازاده ها کاری به جان مردم ندارند مدرک دکتری رو برای فردا روزی میخواند که وزیر و .. خواستند بشند
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
فردا همین افراد میان میگن ما دود چراغ خورده ایم ما جان پناه مردمیم چرا باید مالیات پرداخت کنیم.ایا در اینده از چنین پزشکی انتظار خدمترسانی هست؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وقتی یک دانشجو با پارتی بازی وارد این رشته میشود انگیزه خدمت به مردم نداره و صرفا برای به انحصارگرفتن یک طبقه شغلی برای خودش و پدرش و هم مسلکان خود است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چرا کسی نمیاد معلم بشه
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اخه معلمی یعنی فقر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
من که خودم معلمم به فرزندم باوجودرتبه ی خیلی خوب اجازه ندادم معلمی راانتخاب کنه معلم ازهمه نظرزیرفشاره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
من دارم میخونم که معلم شم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
لطفا اولین کاری که باید انجام دهند اون 134 نفر را به جای خودشان برگردانند.بعدا همه اون افرادی که مقصر هستند و حق الناس را زیر پا گذاشتن را بصورت علنی برگزار کنند.
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر