کد خبر: ۷۱۲۴۶۰۶
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
کد خبر : ۷۱۲۴۶۰۶
به مدت یک هفته؛

نمایشگاه عکس «چشمه نیاز» در راستای بررسی مشکلات روستایی و ایجاد حساسیت در مسئولان، به مدت یک هفته در مسجد جامع قروه دایر شد.

نمایشگاه عکس «چشمه نیاز» در قروه برپا شدبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، نمایشگاه عکسی با عنوان «چشمه نیاز» در راستای معرفی روستا‌های شهرستان قروه و بررسی مشکلات مرتبط و رفع آن‌ها به همت امام جمعه قروه در مسجد جامع شهرستان برای عموم مردم برگزار گردید.

امام جمعه قروه در جریان افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: هدف اصلی برای برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی این است که ظرفیت‌های روستایی را معرفی و نشان دهیم که روستا‌ها نقش مهمی در روند توسعه دارند.

حجت الاسلام عابدین رستمی به جلوگیری از مهاجرت روستایی اشاره کرد و افزود: از طرفی به دنبال این هستیم تا محرومیت‌هایی که وجود دارند و مانع دیدن شدن ظرفیت‌ها می‌شوند را به مسئولان مرتبط نشان داده و حساسیتی که باید را در آنان ایجاد کنیم.

به گفته او  این برنامه برای تمامی بخش‌های اجرا خواهد شد و هر بار روستا‌های محروم در هر بخشی را رصد کرده و علاوه بر عکس به تهیه مستندی برای پخش در شبکه‌های تلویزیونی خواهیم پرداخت.

رستمی توجه به روستا‌ها را مهم خواند و از ایجاد نهضتی برای جلوگیری از مهاجرت روستایی گفت و بر همیاری مسئولان در این زمینه تأکید کرد.

او نخستین نمایشگاه عکس با این هدف را مربوط به بخش سریش آباد شامل روستا‌های «مهدیخان، قزل قایه، نیازبلاغ، فرهاد آباد، شوراب هزاره، روستای تخلیه و تخریب شده شادی آباد و...» دانست.

مطابق اظهارات امام جمعه قروه تعداد عکس‌های به کار رفته در نمایشگاه «چشمه نیاز» ۲۵ قطعه عکس است که بیشتر محرومیت روستا‌ها با وجود ظرفیت‌هایی که دارند را نشان می‌دهد.

این نمایشگاه از امروز جمعه به مدت یک هفته همه روزه در مسجد جامع شهرستان قروه برای عموم مردم دایر خواهد بود.

انتهای پیام/ز

نمایشگاه عکس چشمه نیاز یک هفته در مسجد جامع قروه دایر شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر