کد خبر: ۷۱۲۴۷۳۷
گروه : البرز » کرج
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
کد خبر : ۷۱۲۴۷۳۷
گروه : البرز » کرج
مدیر‌کل آموزش و پرورش ‌البرز:

ماجرای چادر از سر کشیدن ‌دانش‌آموز پیگیری می شود/از موضع گیری مسئولاناستانی ناراحت نیستیممدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: من از موضوع چادر از سرکشیدن ‌دانش‌آموز در مدرسه مطلع نبودم و از امروز صبح به ناحیه و رئیس ناحیه و حراست و بازرسی دستور پیگیری دادم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج روز گذشته در خطبه های نماز جمعه این شهر با انتقاد از ‌ابتذال در برخی مدارس این استان گفته بود‌ آموزش و پرورش باید دقت خود را بیشتر کند و فقط به تذکر اکتفا نکند.

او با بیان اینکه در یکی از مدارس شهر یکی از مسئولان چادر از سر یکی از دانش‌آموزان کشیده است، متذکر شد: این موضوع قابل تحمل نیست آن مسئولی که جرات کرده به هر دلیلی از سر دانش‌آموز چادر را پایین بکشد باید تنبیه شود، فرستادن بازرس سوری و جلسه گذاشتن برای توجیه این کار پذیرفته نیست و آن مربی نباید در آن مدرسه فعالیت کند و باید عذر این مربی را بخواهند و نظام آموزشی به چنین اشخاصی نیاز ندارد.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در مورد کشیدن چادر از سر یک دانش‌آموز در یکی از مدارس استان البرز‌ اظهار داشت: اعتقاد دارم دغدغه‌های آیت‌الله حسینی‌همدانی نماینده رهبری معظم انقلاب باید بسیار جدی گرفته شود و ‌موضوعات‌ مطروحه وی ‌‌برای اصلاح مشکلات‌ است ‌‌و قطعا‌ این موارد را دنبال می‌کنیم.


بیشتر بخوانید: ۱۶ سال حبس برای رئیس اسبق شورای شهر فردیس قطعی نیست


او افزود: توصیه کلی من به عزیزان این بوده ‌که هر مسئله‌ای در آموزش و پرورش پیش آمد پیگیری کنند و در این خصوص هم دستورات لازم را داده‌ام.

مدیر‌کل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه من مطلع از این موضوع نبودم و از امروز صبح به ناحیه و رئیس ناحیه و حراست و بازرسی دستور پیگیری دادم، بیان کرد: اگر هر فردی چه مدیر یا معاون باشد و چنین کار را کرده باشد قطعا با آن فرد برخورد می‌شود.

قاسمی با بیان اینکه در مورد برخورد با اینگونه اقدامات با فرد خاطی در هر بخشی تابع ضوابط خاصی در آموزش و پرورش است، ادامه داد: این موضوع هم باید با ضوابط خاص خود جلو برود و بعد در مورد این موضوع تصمیم گیری شود.

او با بیان اینکه این تذکر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز را به دیده منت پیگیری می‌کنم، عنوان کرد: برخی مسئولان از موضع‌گیری نماینده ولی فقیه در استان البرز ناراحت می‌شوند ولی ما این موضوع را پیگیری می‌کنیم و از آن نارحت نمی‌شویم، اگر به ما هم این موضوع منتقل می‌شد قطعا با آن برخورد می‌کردیم.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر